منو

مدیرکل آموزش و پرورش کرمان:افزایش آمادگی در شرایط بحران در دستور کار باشد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: ایمن سازی، افزایش آمادگی در شرایط بحران و ارتقای سطح مقاومت در همه بخش‌های یک نظام اداری باید در دستور کار باشد.

۱۹ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب در جلسه کمیته پدافند غیرعامل اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان که با حضور رؤسای کارگروه‌ها برگزار شد، ضمن تبیین اهمیت پدافند غیرعامل گفت: جلسات کمیته پدافند غیرعامل باید مصوبه و بازخورد داشته باشند.

وی افزود: آموزش و پرورش بخش وسیعی از جامعه را پوشش می‌دهد و فرهنگیان نقش مهمی در انتقال همه مفاهیم، فرهنگ‌ها و ارزش‌ها دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: معلمان می‌توانند مؤثرترین فرهنگ سازان در زمینه پدافند غیرعامل در محیط مدرسه باشند چرا که هم آموزش و هم بخش عمده‌ای از تربیت و پرورش دانش آموزان در اختیار آنهاست.

اسکندری نسب با بیان اینکه دشمن همیشه تلاش کرده تا مایه یاس و ناامیدی شود، گفت: معلم به عنوان یک مربی در زمینه بازدارندگی از آسیب‌ها به ویژه در دوران حاضر و ارتقای تاب آوری دانش آموزان، می‌تواند نقش آفرینی کند.

وی بیان کرد: اگر معلم، دانش آموزانی متعهد و مسئولیت پذیر تربیت کند، هیچ توطئه ای نمی‌تواند مشکل ساز شود، همه تلاش خود را باید به کار گیریم تا همه آسیب‌ها و خسارات را به حداقل برسانیم و پدافند غیرعامل را در همه واحدها و بخش‌ها نهادینه کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان تاکید کرد: ایمن سازی سیستم، ارتقای قابلیت‌ها در شرایط بحران و افزایش مقاومت باید در دستور کار باشد و در این زمینه فرهنگ سازی لازم صورت گیرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.