۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=6488


ارتقاء هویت شهری با توسعه سرانه های فرهنگی و اجتماعی در محلات رفسنجان

شهردار رفسنجان از تلاش مدیریت شهری برای توسعه و تقویت سرانه های فرهنگی و اجتماعی به منظور ارتقاء هویت محله ای خبر داد.

 

به گزارش ایستار به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رفسنجان، مهندس کهنوجی در همایش «خانواده موفق» که با حضور کارکنان شهرداری و خانواده های آنان برگزار شد، با ابراز خرسندی از اولین دیدار خانوادگی با مجموعه شهرداری، خانواده بزرگ شهرداری را مجموعه ای از افراد با شرافت و مهربان قلمداد کرد و افزود: از اینکه توفیق یافتم در اولین دیدار خانوادگی در جمع شما باشم، بسیار خوشحالم.

وی با اشاره به نقش مهم آرامش در جامعه و خانواده، گفت: شعار من در ابتدای ورودم به شهرداری ایجاد آرامش برای مردم با تکیه بر هویت اسلامی – ایرانی بود که تحقق آن آرامش خانواده ها را نیز در پی خواهد داشت.

شهردار رفسنجان ادامه داد: برای بازگشت آرامش به مردم توسعه سرانه های آموزشی، ورزشی و فضای سبز با هدف ارتقاء هویت محله ای در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد و در همین راستا بازدیدهای متعددی از محلات با شورای شهر انجام گرفته است.

وی در پایان به نقش مهم و کلیدی مساجد به عنوان محور فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در قدیم اشاره کرد و افزود: امیدواریم با احیاء هویت محله ای در رفسنجان، آرامش مردم و آرامش خانواده ها را به آنان بازگردانیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + ده =