منو

استقرار تیم امداد و نجات کرمان در فین هرمزگان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان از استقرار نیروهای امدادی این جمعیت در منطقه فین در استان هرمزگان خبر داد.

۲۴ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، رضا فلاح امروز با اشاره استقرار نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر کرمان در منطقه فین استان هرمزگان اظهار داشت: تا کنون 20 نفر از نیروهای عملیاتی به صورت زمینی و هوایی به استان هرمزگان اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه نیروهای امدادی این جمعیت با سرپرستی معاون امدادونجات در شب گذشته مورخ 23 آبان ماه به استان هرمزگان اعزام شدند، افزود: همچنین 5 هزار تخته پتو نیز به استان هرمزگان ارسال شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان با بیان اینکه هم‌اکنون نیروهای امدادی این جمعیت در منطقه فین هرمزگان در حال امدادرسانی به حادثه‌دیدگان از لزله هستند، افزود: نیروهای امدادی این جمعیت از مرکز استان و شهرستان‌های سیرجان و منوجان به منطقه فین اعزام شدند.

فلاح خاطرنشان کرد: در عملیات امدادرسانی به حادثه دیدگان از زلزله در منطقه فین، هفت دستگاه خودروی سنگین و نجات توسط جمعیت هلال احمر استان کرمان به کار گرفته شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 11 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.