منو

پیشنهادنامگذاری پارک بانوان ۲ به نام شهیده مدافع سلامت زهرا حسن رمضانی

به پیشنهاد شورای اسلامی شهر رفسنجان پارک بانوان شماره ۲ رفسنجان در صورت رضایت خانواده شهیده به نام شهیده مدافع سلامت زهرا حسن رمضانی نامگذاری خواهد شد.

۲۴ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهررفسنجان مراسم اولین سالگرد عروج شهیده مدافع سلامت شهرستان رفسنجان سرکارخانم زهرا حسن رمضانی با حضور سید حسین رحیمی رئیس شورای شهر و حجت الاسلام عسکری امام جمعه ؛ حجت الاسلام ارجمند عضو شورای اسلامی شهر ؛ خانواده شهیده  وجمعی از مسئولین وپرسنل بیمارستان علی بن ابی طالب(ع)  در سالن ذکریا برگزار شد.

در حاشیه این مراسم سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان  ضمن قدردانی از خانواده ی شهیده گرانقدر عنوان کرد :مردم این شهرستان تلاش ارزشمند و خالصانه ی مدافعان سلامت را هرگز فراموش نخواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه این شهیده نام و یاد خود را برای همیشه در دل مردم زنده نگه داشت افزود:این شهیده والامقام در راستای خدمت رسانی به هموطنان خود جان خود را از دست داد که این امر بسیار ارزشمند است در همین راستا شورای اسلامی شهر  وشهرداری رفسنجان دو مکان را برای نامگذاری بنام این شهیده در نظر گرفته اند که با نظرورضایت خانواده شهیده نامگذاری می‌گردد که نظر شورای اسلامی شهر رفسنجان نامگذاری پارک بانوان شماره۲ بنام شهیده مدافع سلامت زهرا حسن رمضانی می باشد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.