منو

انهدام کاروان اشرار مسلح در شرق استان کرمان/ ۲ تن از اشرار جنوب شرق به هلاکت رسیدند

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: با انهدام کاروان اشرار مسلح در دشت "سمسور" دو شرور به هلاکت رسیده و ۳ نفر از ماموران پلیس به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

۲۶ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،  سردار عبدالرضا ناظری عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه روز گذشته ماموران پلیس، هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی در دشت “سمسور” واقع در مرز استان کرمان با سیستان و بلوچستان با کاروان اشرار مسلح درگیر شدند اظهار داشت: این درگیری نزدیک به 24 ساعت ادامه داشت.

وی با بیان اینکه در این درگیری دو تن از اشرار سابقه‌داری که سوابق متعدد شرارت و ناامنی در منطقه جنوب شرق داشتند به هلاکت رسیدند افزود: سایر اشرار نیز با آتش پرحجم ماموران از صحنه متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمان در تشریح جزئیات بیشتر این عملیات بیان کرد: در ساعات اولیه درگیری، استواریکم “احسان شیرخانی” و سرباز وظیفه “امیرحسین خدادادی” به درجه رفیع شهادت نائل و 6 نفر از ماموران مجروح شدند که حال عمومی آنان مساعد است.

وی با بیان اینکه سرهنگ “مهدی توسنگ” سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر نیز در این عملیات با حضور فداکارانه در صحنه عملیات و درگیری تن به تن با یکی از اشرار، ضمن به هلاکت رساندن او،  خود نیز به همرزمان شهیدش پیوست گفت: تلاش پلیس برای دستگیری سایر اشرار متواری و پاک سازی منطقه عملیات توسط ماموران ادامه دارد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 6 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.