منو

محموله کمک‌های امدادی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای زلزله‌زدگان استان هرمزگان ارسال شد

محموله کمک‌های امدادی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، عصر امروز چهارشنبه ۲۶ آبان برای اهدا به زلزله‌زدگان بخش فین شهرستان بندرعباس استان هرمزگان ارسال شد.

۲۷ آبان ۱۴۰۰

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، با توجه به وقوع زمین‌لرزه شدید در استان هرمزگان و خسارت‌هایی که این زمین‌لرزه به‌وجود آورد، این مجتمع در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود محموله کمک‌های امدادی را به مقصد این استان بارگیری و ارسال کرد.

این محموله شامل ۲۰هزار و ۵۰۰ بطری آب‌معدنی، ۲۰هزار کنسرو لوبیا، ۹هزار و ۱۶۰ قوطی تن ماهی، ۹۸۸ عدد گالن ۲۰لیتری، ۱۰۰۰ عدد پوشک بچه و ۱۰۰۰ عدد پد بهداشتی است که با پنج دستگاه کامیون ارسال شده است.

این محموله کمک‌های امدادی پنجشنبه ۲۷ آبان تحویل هلال احمر استان کرمان مستقر در بندرعباس می شود و محمود پورقاسمی مشاور مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس بر روند توزیع این اقلام نظارت خواهد داشت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 11 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.