منو

مدیرکل دفتر بازرسی وزارت بهداشت:مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی شوخی بردار نیست

علیرضا رحیم نیا گفت:در نظام جمهوری اسلامی مسئولیت شوخی بردار نیست و باید بابت تمام لحظه هایی که بر روی این صندلی نشستیم پاسخگو باشیم.

۰۳ آذر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،ظهر امروز آیین معارفه وحید محمدی شاهرخی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و تکریم اسماعیلی ندیمی رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی شهرستان در سالن ذکریا دانشگاه برگزار شد .

وحید محمدی شاهرخی در این آیین با اشاره به سخن حضرت محمد (ص) که میفرمایند:دو خصلت است كه بالاتر از آنها هيچ نيكي وجود ندارد؛ ايمان به خدا و سودبخش بودن براي بندگان ،اذعان کرد:خداوند را شاکرم که فرصت خدمت به مردم را به من اعطا کرد که ارتقا سطح سلامت افراد جامعه یکی از دغدغه های اصلی در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان است.

محمدی شاهرخی ادامه داد:سلامتی یعنی برخودرای از رفاه  جسمی، روانی،معنوی و اجتماعی که در جهت مقوله سلامتی افراد جامعه باید همکاری بین بخشی ها وجود داشته باشد.

وی تاکید کرد: امیدوارم در راستای اهداف دولت مردمی آیت الله رئیسی آنچه که در توان دارم با عدالت محوری و اخلاق مداری درجهت ارتقا سلامت جامعه انجام دهم .

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت:بزرگترین سرمایه ما همکاران هستند که مشارکت فکری ،همدلی،استفاده بهینه از تخصص آنها در جهت تامین عدالت در سلامت مردم که رکن غیر قابل انگاری است نیاز میباشد .

علیرضا رحیم نیا مدیرکل دفتر بازرسی وزارت بهداشت در آیین معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اظهار کرد:مایه افتخار است که به شهر خیر خیز رفسنجان سفر کردم .به ریاست سابق دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خسته نباشید میگویم و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم و همچنین از سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بخاطر قبول مسئولیت تشکر میکنم .

وی افزود:در نظام جمهوری اسلامی مسئولیت شوخی بردار نیست و باید بابت تمام لحظه هایی که بر روی این صندلی نشستیم پاسخگو باشیم .

رحیم نیا تاکید کرد:برای توسعه یک شهر تمام ارکان شهر که دانشگاه علوم پزشکی شهرستان هم یکی از آنها است باید باهم همکاری داشته باشند و در یک راستا حرکت کنند .

در آخر با اشاره به اینکه نیروی انسانی متخصص را جذب کنید و نگه دارید زیرا نیروی متخصص رکن اساسی یک مجموعه است، اظهار کرد:در دانشگاه علوم پزشکی جای  رشته‌های تخصصی از جمله جراحی کم است هیئت علمی جذب  کنید که بتوانید حداقل سه رشته که جای آن در رفسنجان خالی است را داشته باشید.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.