منو

برپایی نمایشگاه دائمی آثار توانمندی های معلولین به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان

نمایشگاه ماهانه آثار توانمندی های معلولین به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان برپا شده است.

۱۳ آذر ۱۴۰۰

 

به گزارش ایستار به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رفسنجان، حسین رمضانی با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه با همکاری اداره بهزیستی و با هدف شناسایی استعدادها و توانمندی های معلولان و کم توانان ذهنی به صورت ماهانه در نقاط مختلف شهرستان برگزار می شود.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ادامه داد: در این نمایشگاه آثار صنایع دستی، نقاشی، عروسک سازی و … به منظور شکوفایی استعدادها و تقویت روحیه معلولین به نمایش گذاشته خواهد شد.

حسین رمضانی بیان کرد: واجدین شرایط علاقمند به شرکت در نمایشگاه، می توانند به واحد اشتغال اداره بهزیستی رفسنجان مراجعه کنند.

شایان ذکر است، اولین نمایشگاه آثار توانمندی های معلولین روز گذشته در مصلای رفسنجان برپا شد و آقایان بابایی و صباغ جعفری نائب رئیس و مسئول کمیسیون فرهنگی شورای شهر از آن بازدید کردند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.