۲۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=6948


سرپرست فرماندار رفسنجان تاکید کرد: همکاری بیش از پیش مردم در کنترل بیماری کرونا / تسریع در واکسیناسیون دانش آموزان و دانشجویان

سرپرست فرمانداری رفسنجان به آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان رفسنجان اشاره کرد و گفت: شرایطی که در حال حاضر در بحث مقابله با این بیماری در شهرستان با آن مواجه هستیم، مطلوب است اما باید بهتر از این شود.

 

به گزارش ایستار، علی اکبر پورمحمدی در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان رفسنجان ضمن تقدیر از خدمات ارزنده دکتر فصیحی هرندی فرماندار سابق رفسنجان در بحث پیشگیری از کرونا ، اظهار کرد: بهترین راه مقابله با ویروس کرونا، همکاری مردم، پیشگیری و اطلاع رسانی صحیح و به موقع است.

وی در ادامه ضمن تبریک روز پرستار، از خدمات کادر بهداشت و درمان که در طول دو سال گذشته در مبارزه با بیماری کرونا تلاش نمودند، تشکر و قدردانی کرد.

سرپرست فرمانداری رفسنجان در ادامه به اهمیت واکسیناسیون دانش‌آموزان و دانشجویان اشاره و خاطرنشان: مدیران مدارس و دانشگاه‌ها این موضوع را به جد پیگیری کنند.

وی به مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان نیز توصیه کرد واکسیناسیون کارکنان مجموعه کاری خود را پیگیری و رصد نمایند.

پور محمدی به نقش موثر رسانه ها اشاره کرد و گفت: باید از ظرفیت رسانه ها اعم از دیداری ، شنیداری ، نوشتاری و پایگاه‌های خبری در خصوص آگاه سازی مردم استفاده کرد.

وی بر بازرسی از مکان های پرتردد در سطح شهر تاکید کرد و افزود: اصناف همانند گذشته ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، همکاری های لازم را انجام دهند.

در این جلسه همچنین اعضای ستاد گزارش اقدامات خود در بحث پیشگیری از کرونا را ارائه نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + دو =