منو

آگهی مزایده عمومی_نوبت دوم

شهرداري رفسنجان در نظر دارد نسبت به فروش ساختمان تجاری – اداری واقع در خیابان حافظ از طريق برگزاري مزایده عمومی اقدام نمايد. لذا از کلیه شرکت های واجد صلاحیت که توانايي لازم جهت شرکت در مزایده را دارند ، دعوت بعمل مي آيد.

۲۷ آذر ۱۴۰۰

شهرداري رفسنجان در نظر دارد بر اساس مصوبه شماره 772 مورخ 17/09/1400 شورای محترم اسلامي شهر، نسبت به فروش ساختمان تجاری – اداری واقع در خیابان حافظ از طريق برگزاري مزایده عمومی اقدام نمايد. لذا از کلیه شرکت های واجد صلاحیت که توانايي لازم جهت شرکت در مزایده را دارند ، دعوت بعمل مي آيد نسبت به دریافت اسناد و اطلاع از شرايط شركت در مزایده به دفتر امور قراردادها واقع در شهرداري مركزي به آدرس رفسنجان، خيابان تختي يا به نشانی اینترنتی www.rafsanjan.ir مراجعه و پيشنهادات خود را تا پايان وقت اداري روزسه شنبه مورخ 07/10/1400 به دبيرخانه شهرداري مركزي تسليم نمايند.
( لازم به ذکر است شهرداری رفسنجان در رد یا قبول تمام یا هریک از پیشنهادات مختار است.)
مدت اعتبار پیشنهادات 2 ماه می باشد ، سایر جزئیات مربوطه در اسناد مزایده درج شده است.

تلفن های تماس : 5-34258701 -034


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.