۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=7063


هفته مقاومت از ۱۰ تا ۱۶ دی‌ ماه در کشور

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در ایام سالگرد شهید سلیمانی در استان کرمان ۱۷۱ برنامه در نظر گرفته شده و از ۱۰ تا ۱۶ دی‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایستار ،سردار حسین معروفی در نشست خبری برای دومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی با اشاره به اینکه مکتب شهید سلیمانی یک قطب‌نما و ستاره برای رساندن انسان به سعادت است گفت: شهید سلیمانی عملگراترین شخصیت نظامی اسلامی است؛ برخی‌ها حرف خوب می‌زنند، اما در عمل هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

وی با بیان اینکه حاج قاسم بر قلوب مردم حاکم بود و وقتی در جبهه و بین رزمندگان می‌آمد نمی‌توانستیم او را جدا کنیم گفت: شهید سلیمانی در اسلام و مکتب اهل‌بیت (ع) ذوب شده بود و مکتب حاج قاسم مکتب پاکیزگی، اخلاص، بصیرت و زمان‌شناسی، عشق به ولایت، خود را ندیدن و عشق به مردم و صداقت و آبروداری است.

رئیس ستاد دومین سالگرد سپهبد شهید سلیمانی در استان کرمان با عنوان اینکه در استان کرمان ۱۷ کارگروه ذیل ستاد دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی فعالیت می‌کنند بیان کرد: شعار امسال نیز شعار سال گذشته و “مرد میدان” است.

وی با اشاره به اینکه هفته مقاومت امسال از ۱۰ تا ۱۶ دی‌ماه در کشور برگزار می‌شود گفت: تمام برنامه‌های امسال سالگرد شهید سلیمانی رویکرد مردمی دارد و امسال چند برنامه ملی در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

معروفی با بیان اینکه در شهر کرمان برنامه‌های دومین سالگرد در گلزار شهدا، مصلی امام علی (ع) و بیت‌الزهرای حاج قاسم برگزار می‌شود افزود: تاکنون زمینه اسکان روزانه حدود ۲۰ هزار نفر در استان کرمان فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های دومین سالگرد شهادت حاج قاسم، تابع ستاد ملی کرونا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده و کارگروه سلامت و بهداشت ستاد بر آن نظارت می‌کند عنوان کرد: ۱۷۱ برنامه در ایام دومین سالگرد شهید سلیمانی در استان کرمان برگزار می‌شود که ۹ برنامه در سطح ملی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 5 =