۰۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=7077


حجت الاسلام رفیعی:معلمین با مطالعه خود را در پاسخ به شبهات دانش آموزان قوی کنند

حجت الاسلام رفیعی تاکید کرد: معلمین در هر حوزه ای که تخصص دارند  باید با علوم دینی آشنا باشند که بتوانند برای رضای خدا دانش آموزان را در پاسخ به شبهات موجود در جامعه اقناع کنند و معلمین میتوانند با مطالعه در این حوزه خود را قوی کنند .

به گزارش ایستار ،عصر امروز همایش رهروان شجره طیبه با همکاری شهرداری و اداره آموزش و پرورش رفسنجان در سالن شهدای آموزش و پرورش شهرستان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رفیعی و مداحی مجتبی رمضانی با حضورجمعی  فرهنگیان شهرستان برگزار شد .

حجت الاسلام رفیعی در همایش رهروان شجره طیبه رفسنجان اذعان کرد:انتخاب و گزینش یکی از مسائل مهم در زندگی روزمره انسان ها است که در قرآن کریم آمده است انتخاب وگزینشی ارزشمند است که عالمانه باشد نه از روی ترس ،سودجویی و تقلید کورکورانه باشد که کلمه علم ۷۷۹ بار در قرآن تکرار شده است.

وی با اشاره به اینکه انسان با گزینش است که زنده مانده  بنابراین باید در انتخاب های خود دقت کند زیرا بعضی از انتخاب های غلط و اشتباه تاوان و هزینه ی سنگینی خواهند داشت ،اذعان کرد:حضرت فاطمه (س)در انتخاب های دوران زندگی خود همیشه رضای خدا بر رضای خلق خدا ، ساده زیستی بر تجملگرایی،امام حق بر مدعیان باطل امامت، سخن بر سکوت و مرگ بر زندگی را ترجیح و ملاک قرار دادند.

حجت الاسلام رفیعی به معلمین در جمع تاکید کرد: معلمین در هر حوزه ای که تخصص دارند  باید با علوم دینی آشنا باشند که بتوانند برای رضای خدا دانش آموزان را در پاسخ به شبهات موجود در جامعه اقناع کنند و معلمین میتوانند با مطالعه در این حوزه خود را قوی کنند .

عکاس:مهناز شریفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =