منو

حجت الاسلام رفیعی:معلمین با مطالعه خود را در پاسخ به شبهات دانش آموزان قوی کنند

حجت الاسلام رفیعی تاکید کرد: معلمین در هر حوزه ای که تخصص دارند  باید با علوم دینی آشنا باشند که بتوانند برای رضای خدا دانش آموزان را در پاسخ به شبهات موجود در جامعه اقناع کنند و معلمین میتوانند با مطالعه در این حوزه خود را قوی کنند .

۰۴ دی ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،عصر امروز همایش رهروان شجره طیبه با همکاری شهرداری و اداره آموزش و پرورش رفسنجان در سالن شهدای آموزش و پرورش شهرستان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رفیعی و مداحی مجتبی رمضانی با حضورجمعی  فرهنگیان شهرستان برگزار شد .

حجت الاسلام رفیعی در همایش رهروان شجره طیبه رفسنجان اذعان کرد:انتخاب و گزینش یکی از مسائل مهم در زندگی روزمره انسان ها است که در قرآن کریم آمده است انتخاب وگزینشی ارزشمند است که عالمانه باشد نه از روی ترس ،سودجویی و تقلید کورکورانه باشد که کلمه علم ۷۷۹ بار در قرآن تکرار شده است.

وی با اشاره به اینکه انسان با گزینش است که زنده مانده  بنابراین باید در انتخاب های خود دقت کند زیرا بعضی از انتخاب های غلط و اشتباه تاوان و هزینه ی سنگینی خواهند داشت ،اذعان کرد:حضرت فاطمه (س)در انتخاب های دوران زندگی خود همیشه رضای خدا بر رضای خلق خدا ، ساده زیستی بر تجملگرایی،امام حق بر مدعیان باطل امامت، سخن بر سکوت و مرگ بر زندگی را ترجیح و ملاک قرار دادند.

حجت الاسلام رفیعی به معلمین در جمع تاکید کرد: معلمین در هر حوزه ای که تخصص دارند  باید با علوم دینی آشنا باشند که بتوانند برای رضای خدا دانش آموزان را در پاسخ به شبهات موجود در جامعه اقناع کنند و معلمین میتوانند با مطالعه در این حوزه خود را قوی کنند .

عکاس:مهناز شریفی


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + شانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.