۰۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=7095


تشریح خدمات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به زائران حاج‌قاسم

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان کرمان گفت: پخت و توزیع ۱۷۵ هزار پرس غذا بین زائرین، توزیع ۵ هزار بسته معیشتی در مناطق محروم و توزیع۳۰ سری جهیزیه بین زوج‌های جوان نیازمند از جمله اقدامات این ستاد در طول هفته مقاومت در کرمان است.

به گزارش ایستار به نقل از فارس، محمدعلی روح‌اللهی ظهر امروز در نشست خبری در تشریح برنامه‌های اجرایی ستاد فرمان حضرت امام (ره) در دومین سالگرد شهید سلیمانی اظهار داشت: سردار سلیمانی در مقام ولایتمداری یک الگو و اسوه برای ما بود و به همین جهت ماندگار شد و منش و سلوک سردار سلیمانی بود که باعث شد مکتب سلیمانی به وجود آید

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان کرمان با بیان اینکه در اولین سالگرد شهید سلیمانی  ستاد اجرایی فرمان اقدامات خوبی را به ویژه بنیاد احسان انجام داد، افزود: سعی کرده‌ایم اهم برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در دومین سالگرد حاج‌قاسم انجام می‌دهد در قالب مشارکت باشد و به همین جهت امسال با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع)، موکب‌داران و کمیته مردمی برگزار سالگرد همکاری داریم .

روح‌اللهی تصریح کرد: تعداد ۱۵ موکب فعال که در زمان اربعین به زائرین کربلا خدمات ویژه‌ای می‌دادند در دومین سالگرد حاج‌قاسم با ستاد اجرایی فرمان امام همکاری خواهند داشت که از جمله اقدامات در هفته مقاومت پخت و توزیع ۱۷۵ هزار پرس غذا در بین زائرین، توزیع ۵ هزار بسته معیشتی در مناطق کم‌برخوردار و محروم استان و توزیع۳۰ سری جهیزیه بین زوج‌های جوان نیازمند استان است.

وی ابراز داشت: در طول هفته مقاومت و دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در ۱۵ موکب فعال در سطح شهر کرمان موادغذایی، آشامیدنی، توزیع ۲۵ هزار ماسک و مواد ضدعفونی و … در بین زائرین توزیع خواهد شد .

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان کرمان گفت: بنیاد احسان یک‌هزار تخته پتو را در اختیار اماکن اسکان زائران قرار می‌دهد تا بتوانیم میزبانی خوبی از زائرین سردار داشته باشیم، همچنین یک کاروان سلامت از ستاد اجرایی فرمان امام در مسیر گلزار شهدا برای ارائه خدمت به زائران مستقر خواهد شد.

روح‌اللهی تاکید کرد: از مردم کرمان تقاضا داریم با توجه به سیل جمعیتی که در هفته مقاومت در کرمان داریم از آمدن به گلزار شهدا خودداری کنند تا این فرصت برای زائرانی که از استان‌های دیگر به کرمان می‌آیند به خوبی فراهم شود.

وی ادامه داد:  سه موکب از استان‌های مازندران و هرمزگان تحت عنوان موکب‌های احسان‌المقاومه با ستاد اجرایی همکاری خواهند داشت  که در محدوده گلزار شهدا مستقر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + هشت =