منو

ارجاع پرونده بازیکن گابنی گل‌گهر به دادگستری/ پلیس دست‌بردار نیست

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پرونده جعل مدارک بازیکن گابنی گل گهر سیرجان را به دادگستری ارجاع داد و پلیس فتا هم به دنبال پیدا کردن جاعلان مدارک است.

۰۵ دی ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرانجام ۲۵ آذر ماه بود که پس از کش و قوس فراوان رأی یکی از جنجالی‌ترین پرونده‌های کمیته انضباطی اعلام و دیدارهای گل گهر برابر استقلال، پیکان و سپاهان ۳ بر صفر به سود این سه تیم شد.

این رای در پی استفاده گل گهر از «اریک بوکوم بایناما» مهاجم گابنی بود؛ بازیکنی که می‌بایست طبق قوانین سازمان لیگ برای حضور در لیگ برتر ایران می‌بایست حداقل چهار بازی ملی در کارنامه اش داشته باشد. گل گهر مدعی بود اریک چهار بازی ملی دارد اما با شکایت پیکان، استقلال و سپاهان این موضوع توسط ارکان قضایی فدراسیون فوتبال پیگیری شد.

در نهایت کمیته انضباطی متوجه ایمیل‌های جعلی از سوی فدراسیون گابن شد تا دست متخلفان در این پرونده رو شود و یکی از جنجالی‌ترین آرای انضباطی تاریخ فوتبال ایران صادر شود.

ارجاع پرونده بازیکن گابنی گل گهر به دادگستری/ پلیس دست بردار نیست

هرچند کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نتیجه سه بازی گل گهر را به سود حریفان اعلام کرد و این باشگاه مشمول جریمه مالی هم شد اما این پایان پرونده جنجالی نبوده و احتمالاً تا شناسایی کامل متخلفان و جاعلان مدارک ادامه خواهد داشت.

رضا جاودانی عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در این خصوص گفت: پلیس فتا با کسی شوخی ندارد. آنها ذی نفع هم نیستند. خود پلیس هم دنبال جاعل است.

جاودانی افزود: ما این پرونده را برای پیگیری به دادگستری ارجاع دادیم. قبلاً هم مواردی بوده که به دادگستری ارجاع داده باشیم اما اینقدر حساسیت زا نبوده است. به هر حال در این پرونده بحث پول و ارز مملکت هم در میان است.

منبع :مهر


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.