منو

مشارکت 6 هزار نفری مردمی در مسابقه بزرگ پیامکی «وصیت سردار»

بیش از 6 هزار نفر در مسابقه پیامکی «وصیت سردار» که به همت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رفسنجان برگزار شد، شرکت کردند.

۲۱ دی ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، در این رقایت که به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار دلها و همزمان با ایام فاطمیه با محوریت وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار گردید، 6243 نفر از سراسر ایران پاسخ موردنظر خود را به صورت یک عدد چهاررقمی به شماره پیامکی 50005137 ارسال کردند.

شایان ذکر است، پس از دسته بندی پاسخ ها و انجام قرعه کشی، به 63 نفر از شرکت کنندگانی که اقدام به ارسال پاسخ صحیح نموده اند، جوایزی نقدی اهداء خواهد شد.
ضمناً اسامی منتخبین طی روزهای آتی از طریق پایگاه اطلاع رسانی شهرداری رفسنجان به نشانی www.news.rafsanjan.ir و شناسه news_rafsanjan_ir در شبکه های اجتماعی اعلام می شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.