۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=7476


امام جمعه رفسنجان:نظام جمهوری اسلامی، نظامی مردم پایه است

حجت الاسلام عسکری تاکید کرد:اصل نظام جمهوری اسلامی، نظامی مردم پایه است که ادارات شهرستان با رعایت موازین شرعی و اخلاقی در دهه مبارک فجر برنامه های شاد ،جدیدی را برای حضور مردم در صحنه ارائه دهند .

به گزارش ایستار،حجت الاسلام اصغر عسکری امام جمعه رفسنجان در جلسه ستاد هماهنگی دهه مبارک فجر ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) اذعان کرد:انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی بود که ادارات و دولت بعد به تبع این انقلاب مردمی شکل گرفتند .

وی بیان کرد:اصل نظام جمهوری اسلامی، نظامی مردم پایه است که دهه مبارک فجر باید به گونه ای برگزار شود که مردم در صحنه حضور داشته باشند .

حجت الاسلام عسکری افزود : همانگونه که ایام محرم و مراسم سالگرد و بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری مردم برگزار میشود و در نهایت سایر دستگاه ها  پشتبانی میکنند در این دهه مبارک هم باید با رویکردی جدید برنامه هایی ارائه دهیم که جلوه مردمی داشته باشد .

امام جمعه رفسنجان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری مراسم های ایام فاطمیه را بدون حضور مردم برگزار کردند ،عنوان کرد:رعایت سلامت مردم یک محور مهم است با توجه به شرایط بیماری کرونا هنوز تصمیمی در جهت برگزار راهپیمایی ۲۲بهمن گرفته نشده است .

وی تاکید کرد:ادارات شهرستان با رعایت موازین شرعی و اخلاقی در دهه مبارک فجر برنامه ها شاد ،جدید و متنوع ای را ارائه دهند .

در پایان رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان تاکید کرد؛الویت برگزاری مراسم بزرگداشت دهه مبارک فجر سلامتی مردم است، حفظ سلامت مردم از اهم برنامه هاست و کلیه برنامه ها منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی است.

وی با اشاره به اینکه نحوه برگزاری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن نامشخص است ،گفت:هفده کمیته تخصصی و مردمی برای ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان رفسنجان تعریف و برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 11 =