منو

استاندار کرمان مطرح کرد؛اختصاص بودجه اضطراری به سیل زدگان کرمان

استاندار کرمان بیان کرد: سفر رئیس جمهور به جنوب کرمان منجر به شتاب گرفتن خدمات رسانی و افزایش روحیه کار جهادی در منطقه شده است و خوشبختانه بودجه‌ای معادل ۷۵ میلیارد تومان در راستای انجام اقدامات فوری در منطقه اختصاص یافته است.

۰۴ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، علی زینی وند در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت مناطق سیل زده و تصمیمات ستاد مدیریت بحران استانداری کرمان برای رفع مشکلات پیش رو گفت: سفر رئیس جمهور به جنوب کرمان منجر به شتاب گرفتن خدمات رسانی و افزایش روحیه کار جهادی در منطقه شده است و خوشبختانه بودجه‌ای معادل ۷۵ میلیارد تومان در راستای انجام اقدامات فوری در منطقه اختصاص یافته است.

وی بر لزوم احصا فوری خسارت‌های ناشی از سیل در بخش‌های مختلف و ارائه گزارش از سوی دستگاه‌های متولی خبر داد و گفت: خسارت‌های ناشی از این سیل جبران می‌شود.

زینی وند افزود: با توجه به اینکه موج بارش‌های استان کرمان در ماه‌های آینده پیش رو است گفت: باید سیل بندهای منطقه به سرعت بازسازی و مستحکم شود که در این خصوص همه دستگاه‌ها پای کار هستند و این کار با سرعت انجام می‌شود.

استاندار کرمان گفت: باید طرح‌های آبخیزداری در بالا دست انجام شود تا در کنار استحصال آب‌ها برای بهره برداری شاهد کاهش بروز سیلاب نیز باشیم که در این خصوص برنامه ریزی ویژه انجام می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.