منو

5290 واحد مسکونی خسارت دیده از سیل کرمان نیاز به تعمیر و احداث دارند

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان گفت: در دو سیل اخیر در شهرستان‌های جنوبی، ۶۱۲ واحد مسکونی باید احداث شوند و 4 هزار و ۶۸۰ واحد مسکونی نیاز به تعمیر دارند.

۰۵ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، علی‌اکبر سلطانی‌نژاد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده جنوب کرمان ضمن دیدار و گفت‌وگو با مردم و بررسی مسائل و مشکلات آنها، از تعدادی از واحد‌های آسیب‌دیده از سیل بازدید کرد.

وی اظهار کرد: باتوجه به ارزیابی‌های انجام شده توسط کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، در دو سیل اخیر در شهرستان‌های جنوبی، ۶۱۲ واحد مسکونی باید احداث شوند و 4 هزار و ۶۸۰ واحد مسکونی نیاز به تعمیر دارند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان افزود: عملیات اجرایی ساخت و تعمیر واحد‌های آسیب دیده آغاز شده و با سرعت بیشتری در حال انجام است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 13 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.