۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=7702


۴۲ درصد اهداف اشتغال زایی در کرمان محقق شده است

رئیس مدیریت و برنامه‌ریزی کرمان عنوان کرد: در بخش اشتغالزایی 42 درصد تعهدات محقق شده است و برای اجرای کامل تعهدات باید تلاش بیشتری انجام شود.

به گزارش ایستار ، جعفر رودری  در جلسه اقتصاد مقاومتی کرمان با تاکید بر لزوم شتاب بخشی به اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید در استان کرمان اظهارداشت: باید دستگاه‌های مرتبط تلاش خود را در این زمینه روز افزون کنند.

وی تصریح کرد: در استان کرمان ۵۷۵ مورد طرح در زمینه اقتصاد مقاومتی تعریف شده است که تعداد اندکی از آنها برش ملی دارند و بقیه در استان کرمان باید اجرا شوند.

وی عنوان کرد: نقش معین‌های اقتصادی در اجرای این طرح‌ها بسیار زیاد است و ۲۳۴ مورد نیز مربوط به ادارات دولتی و اعتبارات در این بخش است.

رودری بیان کرد: از معین‌های اقتصادی می‌خواهیم به تعهدات خود در مناطق محروم پیابند باشند و برای اجرای این طرح‌ها تلاش را مضاعف کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: در مجموع این پروژه‌ها ۶۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ۱۳ درصد از برنامه ریزی انجام شده عقب هستیم که در این خصوص باید برنامه ریزی انجام شود.

وی گفت: در بخش اشتغال نیز تعهدات انجام شده ۴۲ درصد محقق شده است و برای اجرای کامل تعهدات باید تلاش بیشتری انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 14 =