منو

۴۲ درصد اهداف اشتغال زایی در کرمان محقق شده است

رئیس مدیریت و برنامه‌ریزی کرمان عنوان کرد: در بخش اشتغالزایی 42 درصد تعهدات محقق شده است و برای اجرای کامل تعهدات باید تلاش بیشتری انجام شود.

۱۰ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ، جعفر رودری  در جلسه اقتصاد مقاومتی کرمان با تاکید بر لزوم شتاب بخشی به اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید در استان کرمان اظهارداشت: باید دستگاه‌های مرتبط تلاش خود را در این زمینه روز افزون کنند.

وی تصریح کرد: در استان کرمان ۵۷۵ مورد طرح در زمینه اقتصاد مقاومتی تعریف شده است که تعداد اندکی از آنها برش ملی دارند و بقیه در استان کرمان باید اجرا شوند.

وی عنوان کرد: نقش معین‌های اقتصادی در اجرای این طرح‌ها بسیار زیاد است و ۲۳۴ مورد نیز مربوط به ادارات دولتی و اعتبارات در این بخش است.

رودری بیان کرد: از معین‌های اقتصادی می‌خواهیم به تعهدات خود در مناطق محروم پیابند باشند و برای اجرای این طرح‌ها تلاش را مضاعف کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: در مجموع این پروژه‌ها ۶۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ۱۳ درصد از برنامه ریزی انجام شده عقب هستیم که در این خصوص باید برنامه ریزی انجام شود.

وی گفت: در بخش اشتغال نیز تعهدات انجام شده ۴۲ درصد محقق شده است و برای اجرای کامل تعهدات باید تلاش بیشتری انجام شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.