۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=7713


سرهنگ نجفی: با مخلین امنیت با اقتدار برخورد خواهد شد

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان عنوان کرد:فرماندهی انتظامی شهرستان رفسنجان با اراذل و اوپاشی که در فضای مجازی و حقیقی باعث رعب و وحشت مردم میشوند با اقتدار برخورد خواهد کرد.

به گزارش ایستار ،سر هنگ اکبر نجفی فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه خداوند را شاکریم که امروز به واسطه خون شهدا امنیت در جامعه برقرار است ،اذعان کرد:جامعه امروز نیازمند شفاف سازی و تقویت امید مردم به آینده است که اگر رخ بدهد اعتماد مردم به نظام جمهوری افزایش میابد .

سرهنگ اکبر نجفی ادامه داد:تعداد تماس ها به نیروی انتظامی نسبت به سال گذشته ۱۲درصد افزایش یافته است که نشان دهنده ی اعتماد مردم به نیروی انتظامی است و این اعتماد یک سرمایه اجتماعی است .

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان تاکید کرد:پلیس امروز ،پلیس پاسخگو است و هرگونه انتقاد سازنده ای را در راستای پیشبرد اهدافش میپذیرد و از آن انتقادات استفاده خواهد کرد.

سرهنگ نجفی افزود: همه ی کشور ها پلیس دارند شاید از نظر امکانات از ما پیشرفته تر باشند اما آنچه که پلیس نظام جمهوری اسلامی را متمایز میکند مکتبی ،انقلابی و همراه با مردم بودن است .

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان تاکید کرد: فرماندهی انتظامی شهرستان رفسنجان با اراذل و اوپاشی که در فضای مجازی و حقیقی باعث رعب و وحشت مردم میشوند با اقتدار برخورد خواهد کرد.

وی افزود:برخورد با خرده‌فروشان موادمخدر که از مطالبات بحق مردم است که حتما پیگیری خواهد شد.

در آخر با اشاره به اینکه بیشتر سرقت ها توسط متعادین متجاهر انجام میشود ،تاکید کرد:متاسفانه کمپ ماده ۱۶در رفسنجان محقق نشده است  نیرو انتظامی شهرستان رفسنجان آمادگی این‌ را دارد که در کمتر از ۲۴ساعت معتادین و کارتون خواب های سطح شهرستان را جمع اوری کند امّا باید دستگاه ها و نهاد های مرتبطه در رابطه با ساماندهی آنها ورود پیدا کند تا امنیت جامعه تضمین شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =