منو

کشف 12 دستگاه ماینر قاچاق در رفسنجان

رئیس پلیس آگاهی"رفسنجان" از کشف 12 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش 3 میلیارد و 600 میلیون ريال در یک کارگاه ماشین آلات کشاورزی خبر داد.

۱۹ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ، سرگردمحمدعلی هلیرودی اظهارداشت: ماموران پلیس آگاهی به همراه کارشناسان اداره برق شهرستان، با انجام کار اطلاعاتی از وجود تعدادی”ماینر”غیر مجاز در یک کارگاه ماشین آلات کشاورزی در یکی از روستاهای شهرستان مطلع شدند.
وی افزود: در این رابطه ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از این محل 12 دستگاه ماینر غیرمجاز کشف کردند.
رئیس پلیس آگاهی رفسنجان با بیان اینکه کارشناسان ارزش تقریبی این دستگاه ها را 3 میلیارد و 600 میلیون ریال اعلام کردند، گفت: در این رابطه 2 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه کالاهای کشف شده تحویل اداره تعزیرات حکومتی شدند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.