منو

فرماندار رفسنجان:باید به دنبال سرمایه گذار دوید/اشتغالزایی اولویت اول شهرستان

علی اکبر پورمحمدی فرماندار رفسنجان عنوان کرد:باید به دنبال سرمایه گذار دوید و امنیت لازم را برای آن تامین کرد و به شخصه با کسی که بخواهد مانع رشد و پیشرفت شهرستان شود برخورد خواهم کرد.

۰۲ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، علی اکبر پورمحمدی فرماندار رفسنجان در نشست خبری با اشاره به اینکه هم اکنون یکی از دغدغه های اصلی شهرستان اشتغالزایی است، عنوان کرد: بسیاری از معضلات جامعه از بی کاری افراد نشات میگیرد و باید در حوزه اشتغالزایی خرد ،متوسط و کلان تهمیداتی اندیشیده شود که در این راستا هماهنگی هایی با مجتمع مس سرچشمه رفسنجان انجام شده است و در سال آینده ۲هزار نیرو در مجتمع مس سرچشمه رفسنجان مشغول به کار خواهند شد.

وی افزود:تحقیقات معدن مس سریدون رفسنجان تقریبا در یک سال آینده به اتمام خواهد رسید که در صدد هستیم نتایج خوبی برای پیشرفت و اشتغالزایی نیروهای شهرستان رفسنجان داشته باشد و امیدوارم در پایان این چهارسال برای ۱۰هزار نفر شغل ایجاد شود .

فرماندار رفسنجان با توجه به اینکه سخت در تلاش هستیم آب شرب شهرستان رفسنجان با حفر چاه در رفسنجان ،انتقال آب از خلیج فارس و تکمیل پروژه تصفیه خانه آب تامین شود ،اذعان کرد:با تشکیل کمیته کشاورزی مطالعات لازم را برای حفظ وضعیت موجود در حوزه ی کشاورزی پسته شروع کردیم زیرا معیشت ۴۰هزار خانواده رفسنجانی در گرو کشاورزی پسته است .

وی در زمینه ی حمایت نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی از ایشان جهت سکان داری فرمانداری رفسنجان بیان کرد: بنده با هیچ کس بده بستان ندارم و اصلا مشتاق نبودم که فرماندار رفسنجان شوم اما به اصرار در جهت حفظ وحدت و انسجام شهرستان در فرمانداری رفسنجان سفت و محکم کار خود را شروع کردم .

پور محمدی اظهارکرد: نیرو های جوان ،متخصص و با برنامه انتخاب کردم و سعی کردم از تمام گرو‌ه ها و جناج ها استفاده کنم زیرا شهرستان متعلق به همه است نه یک خط سیاسی خاص و از ابتدا بیان کردم بدون نگاه سیاسی برای کار به میدان بیایید.

وی تاکید کرد: باید به دنبال سرمایه گذار دوید و امنیت لازم را برای آن تامین کرد و به شخصه با کسی که بخواهد مانع رشد و پیشرفت شهرستان شود برخورد خواهم کرد.

پورمحمدی با اشاره به اینکه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان تحقیقات خود را در زمینه پیامدهای حضور اتباع در شهرستان رفسنجان شروع کرده است، عنوان کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر ۷ هزارنفر از افاغنه در مهمانشهر رفسنجان تحت کنترل و نظارت ساکن هستند فعلا جا به جایی مهمانشهر رفسنجان در الویت شهرستان نخواهد بود .

فرماندار رفسنجان با اشاره به اینکه پروژه ی کمر بند شرقی رفسنجان با اعتبار اولیه هفت میلیار تومان شروع شده است،گفت:۳۰میلیارد تومان اعتبار کمر بند شرقی رفسنجان از محل حقوق دولتی معادن تأمین خواهد شد که ترافیک وآلودگی سطح شهر کاهش یابد .

 

 

 

 

 

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.