منو

توزیع هزار و ۵۶ تبلت دانش‌آموزی بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت کرمان

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از توزیع هزار و ۵۶ تبلت دانش‌آموزی بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت استان در سال تحصیلی جاری خبر داد.

۰۳ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، رضا رضایی در دیدار با مدیرکل کمته امداد امام خمینی (ره) از جهل و نادانی به عنوان بزرگترین فقر بشریت نام و برد و بیان کرد: کار کمیته امداد و آموزش و پرورش در یک راستا است زیرا هر دو توانمند سازی افراد را در جهت ریشه کنی فقر دنبال می کنند.

وی با تاکید بر اینکه همه باید به آموزش و پرورش در راستای تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت کمک کنند، گفت: همکاری معادن و بنگاه‌های اقتصادی استان با آموزش و پرورش در راستای انجام مسئولیت اجتماعی ضروری است.

وی با بیان اینکه توانمندسازی دانش آموزان لازمه ریشه کنی فقر در نسل آینده کشور است، گفت: آموزش و پرورش با توانمند سازی دانش آموزان نقش موثری در توقف چرخه فقر در جامعه دارد.

وی با اشاره به راه اندازی پایگاه مطالعاتی ویژه دانش آموزان کنکوری در تمامی شهرستان ها و مناطق استان گفت: پذیرش دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی در این پایگاه ها رایگان است و آموزش و پرورش هزینه این گروه از دانش آموزان را می پردازد.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان نیز در این دیدار گفت: در راستای حفظ کرامت و عزتمندی دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد چهار خوابگاه دانش آموزی فعال در شهرستان های بم، کهنوج، رودبار و قلعه گنج راه اندازی کرده ایم.

یحیی صادقی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی ویژه دانش آموزان کنکوری تحت پوشش کمیته امداد بیان کرد: در کنکور سال گذشته ۳۶ دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد استان در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شده اند که نقش موثری در ریشه کنی فقر بین نسلی دارد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 15 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.