منو

فرمانده سپاه ثارالله کرمان عنوان کرد؛ لزوم توجه به اولویت‌ها در انجام امر به معروف و نهی از منکر

فرمانده سپاه ثارالله کرمان خواستار توجه به اولویت ها در زمینه امر به معروف و نهی از منکر شد.

۰۸ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ، سردار حسین معروفی در دیدار با سرپرست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان، گفت: رأس ستاد امر به معروف و نهی از منکر نماینده ولی فقیه است و هیچ کاری نباید بدون هماهنگی با نماینده حضرت آقا انجام شود.

سردار معروفی ادامه داد: به همین جهت حضرت آقا در سپاه نماینده دارد و در استان کرمان ما همه کارها را با نماینده حضرت آقا در سپاه هماهنگ می‌کنیم، مسئولیت شرعی فرهنگی بر عهده نماینده حضرت آقا در استان است.

وی افزود: اگر بخواهیم در این حوزه موفق شویم باید بر اساس فرآیند پیش برویم و فرایند اول فضا سازی است یعنی ما در استان کرمان در این حوزه نیاز به فضا سازی داریم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: در ادامه باید فرهنگ سازی و بعد از آن گفتمان سازی کنیم.

وی تصریح کرد: علت اینکه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر را به سپاه واگذار شده است این است که سپاه از شبکه عمیق بسیج مردمی را استفاده کند.

سردار معروفی تصریح کرد: علت اینکه دبیری ستاد امر به معروف و نهی از منکر را به سپاه واگذار کردن این است که سپاه ساختار نظامی دارد و به نماینده ولی خدا وصل است سیاسی نیست و دولت‌ها با گرایش سیاسی نمی‌توانند تصمیم گیرنده آن باشند.

این مقام مسئول با اشاره به اولویت امر به معروف و نهی از منکر افزود: تا زمان و دشمن را نشناسیم اولویت را متوجه نمی‌شویم.

وی با اشاره به اینکه امام راحل فرمودند «حفظ نظام اوجب واجبات است» و رهبر معظم انقلاب بیان کردند «حفظ نظام بزرگترین معروف است»، تصریح کرد: ما باید در زمینه امر به معروف و نهی از منکر به این مهم توجه کنیم که اولویت چیست؟

وی با طرح این سوال که آیا امر به معروف و نهی از منکر صرفاً در حوزه مسائل لباس و چهره است، عنوان کرد: باید به این مهم در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاست، روابط اجتماعی و در مدیران توجه شود، اگر مدیر سالم شد جامعه سعادتمند می‌شود.

وی گفت: قانون اساسی ما بر اساس دین و دستورات قرآن و ائمه است، حاکمیت ما صفر تا صد مردمی است که از ویژگی‌های حکومت ماست.

سردار معروفی ادامه داد: اگر مردم را از انقلاب اسلامی جدا کنیم فقط یک شاکله و پوسته می‌ماند.

فرمانده سپاه ثارالله افزود: مردم ما پای انقلاب ایستاده‌اند گاهی با حرکت‌هایی امید را از مردم می‌گیریم جامعه ما هوشیار است و نباید جامعه را به سمت موضوعاتی که اولویت ندارند برد.

سردار معروفی با بیان اینکه امروز بزرگترین مطالبه گران انقلاب، بسیج ماست که بسیج انقلاب است، گفت: ما جانمان را برای احیا امر به معروف و نهی از منکر می‌دهیم و سپاه و بسیج را فدای آن می‌کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه ما سپاه را خرج مثلث مردم، ولایت و انقلاب می‌کنیم خاطر نشان کرد: خرج مردم می‌کنیم چون مردم پای انقلاب و دین ایستاده‌اند، خرج انقلاب می‌کنیم چون انقلاب خدا و اهل بیت است هزینه ولایت می‌کنیم چرا که حقیقت دین است با این نگاه سپاه به کمک می‌آید.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + شانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.