منو

پیشرفت ۹٠ درصدی دومین بوستان بانوان رفسنجان

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان از پیشرفت ۹۰ درصدی بوستان شهیده زهرا حسن رمضانی در محله ماهونک خبر داد.

۰۸ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، مهندس پورباقری با اعلام این خبر گفت: این بوستان به متراژ بیش از ۶ هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۲٠ میلیارد ریال در خیابان علوی واقع شده است.

وی با اشاره به اینکه طراحی و احداث پارک بانوان به عنوان یک بسترمناسب، جهت ارتقاء سطح کیفی زندگی اجتماعی بانوان اهمیت دارد، افزود: این بوستان به منظور دسترسی راحت تر بانوان در این نقطه از شهر احداث گردیده است.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان با بیان اینکه در این بوستان مسیرها و فضاهایی برای دوچرخه سواری و پیاده روی بانوان پیش بینی شده است، گفت: امیدواریم عملیات اجرایی این بوستان تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری برسد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.