۱۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8264


سرمایه‌گذاری 130 هزار میلیاردی در کرمان طی یک سال گذشته

استاندار کرمان گفت: 130 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان کرمان طی یک سال گذشته انجام شده که حدود نیمی از آن برای شهر کرمان است

به گزارش ایستار، علی زینی‌وند استاندار کرمان امروز در هفتاد و یکمین شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی کرمان با اشاره به اینکه دستگاه قضایی توجه ویژه‌ای به رفع موانع تولید دارد از مسؤولان قضایی استان تقدیر به‌عمل آورد.

وی ابراز داشت: در نقطه‌ای قرار گرفته‌ایم که رویکردهای استان کرمان مشخص و اسناد هم تهیه شده است و می‌دانیم در بخش‌های مختلف چه نیازهایی داریم و بسیاری از مسائل ما در تهران رفع می‌شود بنابراین باید مدیران به دنبال رفع مسائل در وزارتخانه‌ها باشند و درگیر حواشی و کارهایی نشوند که سودی برای مردم ندارد.

استاندار کرمان تصریح کرد: کارگروه عملیاتی شدن شعار سال در نخستین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان راه‌اندازی شد و اقدامات خوبی انجام شده است که در سطح کشور بی‌نظیر است.

زینی‌وند بیان داشت: 130 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان کرمان طی یک سال گذشته انجام شده که حدود نیمی از آن برای شهر کرمان است.

وی با اشاره به اینکه برای گردشگری مقاومت در کرمان اقداماتی در دست اجراست و روستای قنات‌ملک در سال آینده به یکی از روستاهای نمونه گردشگری تبدیل می‌شود، افزود: گلزار شهدای کرمان ساماندهی می‌شود زیرا یکی از نقاط اصلی گردشگری مقاومت در کرمان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =