منو

ماهونک قطب شیرینی پزی رفسنجان

به همت شهرداری رفسنجان نمایشگاه شیرینی خانگی با حضور ۴۰ کارگاه شیرینی پزی در محله ماهونک برپا شد.

۱۹ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ، مجیدکهنوجی شهردار رفسنجان در حاشیه بازدید از نمایشگاه شیرینی خانگی ماهونک عنوان کرد :خوشبختانه شهر ستان رفسنجان به غیر معدن مس و محصول کشاورزی پسته ظرفیت های دیگری دارد که یکی از این ظرفیت ها محله ماهونک است که در زمینه تولید شیرینی خانگی با کیفیت در شهرستان سرآمد است به گونه ای که در هر خانه از این محله یک کارگاه شیرینی پزی دایر است .

وی افزود : برای شناخته شدن این ظرفیت در سطح کشور ، افزایش در آمد کارگاه های خانگی و دریافت سیب سلامت کارگاه های شیرینی پزی محله ماهونک نمایشگاه شیرینی خانگی ماهونک با همکاری معاونت هنری شهرداری و با پایگاه بنت الهدی حوزه نرجس خاتون برگزارشد .

شهردار رفسنجان گفت : در نمایشگاه شیرینی خانگی ماهونک نزدیک به چهل کارگاه شیرینی پزی محصولات خود را از 18 تا 20 اسفند ماه ساعت 9 الی 18 در ماهونک، خیابان علامه مجلسی، کوچه روبروی گلزار شهدا، عباسیه به عرضه گذاشته اند .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.