۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8308


افزایش ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری رفسنجان

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان عنوان کرد: دو دستگاه اتوبوس جدید مناسب سازی شده ویژه معلولین با هزینه ای بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال توسط شهرداری رفسنجان خریداری و به سیستم ناوگان حمل و نقل شهری اضافه و وارد شبکه خدمت‌رسانی به مردم شد.

به گزارش ایستار ، مهندس محمدرضا سلمانی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به اهمیت خدمات به مسافران و ضرورت برقراری عدالت اجتماعی، تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری در دستور این سازمان قرار گرفته است.

وی افزود: در این راستا دو دستگاه اتوبوس جدید مناسب سازی شده ویژه معلولین با هزینه ای بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال توسط شهرداری رفسنجان خریداری و به سیستم ناوگان حمل و نقل شهری اضافه و وارد شبکه خدمت‌رسانی به مردم شد.

وی با بیان اینکه نوسازی ناوگان حمل و نقل در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد، عنوان کرد: در حال حاضر بدلیل محدودیت های کرونایی ۳۰ دستگاه اتوبوس در شهر رفسنجان و حومه فعال بوده و اقدام به جابجایی مسافران می نمایند.

سلمانی خاطرنشان کرد: یکی از مطالبات مطرح‌شده در موضوع حمل‌ونقل عمومی، افزایش اتوبوس‌های درون شهری برای افزایش رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و کاهش تجمع مسافران بود که خوشبختانه این امر با پیگیری‌های صورت گرفته و علیرغم مشکل شهرداری‌ در تأمین اتوبوس جدید تا حدودی مرتفع شد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان اضافه کرد: از شهروندان درخواست دارم برای حفظ سلامت خود و دیگران با استفاده از ماسک در وسایل حمل و نقل عمومی، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − ده =