۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8323


قدردانی استاندار کرمان از پیشگامی شهرداری رفسنجان در ایجاد درآمد پایدار

استاندار کرمان خواستار ایجاد درآمدزایی ثابت و پایدار توسط شهرداری ها شد و از پیشگامی شهرداری رفسنجان در این خصوص قدردانی کرد.

به گزارش ایستار، دکتر زینی وند در نشست شورای سازمان همیاری شهرداری های استان کرمان مقوله درآمد پایدار را برای شهرها موضوعی بسیار مهم دانست و اظهار کرد: شهرداری‌ها باید برای درآمدزایی ثابت و پایدار برنامه‌ریزی کنند.

استاندار کرمان با قدردانی از شهرداری رفسنجان در ورود به موضوع درآمد پایدار، تصریح کرد: طراحی درآمدهای پایدار به عنوان پشتوانه ای جهت تحقق برنامه های توسعه شهری، امری ضروری است.

شهردار رفسنجان نیز در سخنانی با اشاره به اینکه عدم برخورداری از منابع مستمر و پایدار درآمدی، برنامه ریزی مالی و بودجه ای شهرداریها را با مشکل مواجه کرده است، کسب درآمد پایدار را یکی از برنامه های اصلی و اولویت مدیریت جدید شهری رفسنجان اعلام کرد.

مهندس مجید کهنوجی افزود: اتکای بیش از حد بسیاری از شهرداری ها به درآمدهای ناپایدار، شهرداری را در مقاطع زمانی مختلف با مشکلات مالی مواجه کرده است.

شهردار رفسنجان خاطرنشان کرد: کارگروهی اقتصادی تشکیل داده ایم که به نتایج خوبی رسیده و پروژه ای را کلید خواهیم زد که نتیجه آن ایجاد ۲۰۰ شغل و درآمد دو هزار میلیارد ریال است که در سال ۱۴۰۱ کلید می خورد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 9 =