منو

قدردانی استاندار کرمان از پیشگامی شهرداری رفسنجان در ایجاد درآمد پایدار

استاندار کرمان خواستار ایجاد درآمدزایی ثابت و پایدار توسط شهرداری ها شد و از پیشگامی شهرداری رفسنجان در این خصوص قدردانی کرد.

۲۳ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، دکتر زینی وند در نشست شورای سازمان همیاری شهرداری های استان کرمان مقوله درآمد پایدار را برای شهرها موضوعی بسیار مهم دانست و اظهار کرد: شهرداری‌ها باید برای درآمدزایی ثابت و پایدار برنامه‌ریزی کنند.

استاندار کرمان با قدردانی از شهرداری رفسنجان در ورود به موضوع درآمد پایدار، تصریح کرد: طراحی درآمدهای پایدار به عنوان پشتوانه ای جهت تحقق برنامه های توسعه شهری، امری ضروری است.

شهردار رفسنجان نیز در سخنانی با اشاره به اینکه عدم برخورداری از منابع مستمر و پایدار درآمدی، برنامه ریزی مالی و بودجه ای شهرداریها را با مشکل مواجه کرده است، کسب درآمد پایدار را یکی از برنامه های اصلی و اولویت مدیریت جدید شهری رفسنجان اعلام کرد.

مهندس مجید کهنوجی افزود: اتکای بیش از حد بسیاری از شهرداری ها به درآمدهای ناپایدار، شهرداری را در مقاطع زمانی مختلف با مشکلات مالی مواجه کرده است.

شهردار رفسنجان خاطرنشان کرد: کارگروهی اقتصادی تشکیل داده ایم که به نتایج خوبی رسیده و پروژه ای را کلید خواهیم زد که نتیجه آن ایجاد ۲۰۰ شغل و درآمد دو هزار میلیارد ریال است که در سال ۱۴۰۱ کلید می خورد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هفده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.