منو

معاون بسیج سازندگی کشور: ۴۲ هزار گروه جهادی در کشور در حال خدمت رسانی به مردم هستند

سرهنگ حمید رضا بداشتی عنوان کرد:هم اکنون ۴۲ هزار گروه جهادی در کشور فعال هستند و فعالیت‌ های جهادی در نوروز سال ۱۴۰۱ نیز از روز سه شنبه عملاً آغاز می‌شود و ۹۲ شهرستان محروم شاهد فعالیت جهاد گران خواهند بود.

۲۳ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، سرهنگ حمید رضا بداشتی یکشنبه شب در دیدار با استاندار کرمان در خصوص فعالیت گروه‌های جهادی گفت: در استان کرمان گروه‌های جهادی در مناطق محروم و مناطق سیل زده جنوب استان فعالیت قابل توجهی دارند.

وی گفت: گروه‌های جهادی در کنار مسئولان سعی در خدمات رسانی به مردم دارند یکی از زمان‌های فعالیت این گروه‌های ایام نوروز است که جوانان با حضور گسترده سعی در خدمات دهی به محرومان دارند.

وی عنوان کرد: هم اکنون ۴۲ هزار گروه جهادی در کشور فعال هستند و هر سال شاهد تمایل تعداد بیشتری از جوانان برای حضور در فعالیت‌های جهادی هستیم.

سرهنگ بداشتی افزود: تاکنون خدمات بسیاری در مناطق محروم به صورت رایگان به مردم داده شده است و این روند ادامه می‌یابد.

وی عنوان کرد: فعالیت‌های جهادی در نوروز سال ۱۴۰۱ نیز از روز سه شنبه عملاً آغاز می‌شود و ۹۲ شهرستان محروم شاهد فعالیت جهاد گران خواهند بود.

وی گفت: در جنوب کرمان نیز یکی از کانون‌های اصلی جهاد گران خواهد بود و در سال جاری اولویت ما رفع مشکلات آب و کشاورزی روستاهای محروم است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هشت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.