منو

چهارشنبه‌سوری در کرمان ۴ مصدوم داشت

رئیس اورژانس کرمان گفت: ۴ نفر در استان کرمان در حوادث چهارشنبه‌سوری مصدوم شدند.

۲۵ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش ایستار، سید محمد صابری رئیس اورژانس کرمان اظهار داشت: تا ساعت ۲۴:٠٠، ۲۴ اسفند ماه، ۴ نفر در استان کرمان در حوادث چهارشنبه سوری مصدوم شدند و‌خوشبختانه مصدومان این حوادث پس از دریافت درمان‌های لازم از بیمارستان مرخص شدند. 

وی افزود:  یکی از مصدومان پسر بچه ۷ ‌ساله با سوختگی درجه یک به میزان ۲ تا ۳ درصد در ناحیه کمر که به مرکز آموزشی درمانی شفا مراجعه کرد و مرخص شد.

صابری ادامه داد: مصدوم دیگر نوجوان پسر ۱۴ ساله‌ای بود که با سوختگی جزئی ۲ تا ۳ درصد در ناحیه ساق پا که به مرکز آموزشی درمانی شفا مراجعه کرد و مرخص شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مصدومان نوجوان پسر ۱۶ ساله مربوط به شهرستان کوهبنان است که به بیمارستان ابوحامد شهرستان کوهبنان با سوختگی درجه یک به میزان 7درصد در نواحی دست و پا مراجعه کرد و بادستور دارویی ترخیص شد.

صابری گفت: شب گذشته یک مرد ۶۶ ساله در اثر برخورد چوب فشفشه به چشم به بیمارستان مرادی رفسنجان مراجعه می‌کند که پس از دریافت درمان‌های لازم از بیمارستان مرخص می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.