۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8408


تولید ۶ هزار تن آسفالت توسط سازمان عمران شهرداری در بهمن‌ماه

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری رفسنجان از تولید ۶ هزار تن آسفالت توسط کارخانه آسفالت شهرداری رفسنجان در بهمن ماه امسال خبر داد.

به گزارش ایستار ، مهندس سعید قندی با اعلام این خبر اظهار کرد: در بهمن ماه امسال متراژ کل آسفالت در معابر شهر ۴۹ هزار و ۱۰۰ مترمربع بوده و ۶ هزار تن آسفالت توسط کارخانه آسفالت سازمان عمران شهرداری رفسنجان در این ماه تولید شده است.

وی بیان کرد: آسفالت بلوار شهید قنبری و خیابان حضرت ابوالفضل(ع) و تعداد ۲۵ کوچه در سطح شهر از دیگر اقدامات سازمان عمران شهرداری رفسنجان در بهمن ماه بوده است.

قندی خاطرنشان کرد: سازمان عمران شهرداری رفسنجان از تمام ظرفیت‌ها برای لکه گیری، روکش و آسفالت معابر شهر استفاده می کند تا میزان رضایتمندی شهروندان افزایش یابد.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری رفسنجان با اشاره به مطالبه وضعیت نابسامان آسفالت معابر توسط شهروندان، افزود: حفاری‌های سازمان‌های خدمات‌رسان یکی از دلایل مشکل آسفالت معابر سطح شهر است.

وی ادامه داد: در راستای تأمین آرامش و آسایش شهروندان، ارتقاء کیفی معابر و بهبود عبور و مرور، سیما و منظر شهری و با هدف خدمت‌رسانی شایسته به شهروندان رفع مشکلات آسفالت را در دستور کار قرار داده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 7 =