منو

افزایش تولید آسفالت کارخانه شهرداری رفسنجان به ۸ هزار تن در ماه

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری رفسنجان از افزایش تولید کارخانه شهرداری رفسنجان به ۸ هزار تن در ماه خبر داد.

۰۱ فروردین ۱۴۰۱

 

به گزارش ایستار، مهندس سعید قندی با اعلام این خبر اظهار کرد: طی ماههای بهمن و اسفند ۱۴۰۰، متراژ کل آسفالت در معابر شهر ۱۲۰ هزار مترمربع بوده است.

وی افزود: عملیات اجرایی بلوار شهید قنبری، خیابان حضرت ابوالفضل(ع)، بلوار شهید مطهری و خیابان بسیج و بلوار سیدکاظم هاشمی، خیابان های پزشک و فرهنگ از جمله آن هاست.

قندی خاطرنشان کرد: سازمان عمران شهرداری رفسنجان از تمام ظرفیت‌ها برای لکه گیری، روکش و آسفالت معابر شهر استفاده می کند تا میزان رضایتمندی شهروندان افزایش یابد.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری رفسنجان با اشاره به مطالبه وضعیت نابسامان آسفالت معابر توسط شهروندان، افزود: حفاری‌های سازمان‌های خدمات‌رسان یکی از دلایل مشکل آسفالت معابر سطح شهر است.

وی ادامه داد: در راستای تأمین آرامش و آسایش شهروندان، ارتقاء کیفی معابر و بهبود عبور و مرور، سیما و منظر شهری و با هدف خدمت‌رسانی شایسته به شهروندان رفع مشکلات آسفالت را در دستور کار قرار داده‌ایم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + هفده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.