منو

تولید ۶ میلیون نشاء در ۶۰ روز توسط شهرداری رفسنجان

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رفسنجان از تولید بیش از ۶ میلیون اصله نشاء در نهالستان شهرداری رفسنجان در دو ماه انتهایی سال ۱۴۰۰ خبر داد.

۲۰ فروردین ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، مهندس جهانگیر ملکی اظهار کرد: در دو ماه انتهایی سال گذشته بیش از ۳۸۰۰ اصله درخت و درختچه شامل کاج تهران، زبان گنجشک، کاج توپی، سرو شیراز، سرو لاوسون، زیتون تلخ، گل محمدی، عناب، یوکا در سطح شهر غرس و بیش از ۱۷ هزار بوته نشاکاری شده است.

وی با اشاره به هرس بیش از ۳۰ هزار درخت و درختچه در این بازه زمانی، ادامه داد: اصلاح ۴۷۰ هزار مترمربع چمن در سطح شهر، انجام ۲۰ هزار لیتر آبشویی درختان و کوددهی به میزان بیش از ۳۰۰ تراکتور از جمله اقدامات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رفسنجان طی ماه‌های بهمن و اسفند بوده است.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری ادامه داد: اجرای ۴۶۰۰ متر سیستم آبیاری و انجام ۱۰ هزار متر لوله گذاری برای درختان و فضای سبز شهری، از دیگر اقدامات سازمان فضای سبز شهرداری در مدت یاد شده بوده است.

مهندس ملکی، لایروبی انهار، وجین علف های هرز، حذف درختان خشک، جمع آوری ضایعات فضای سبز را از دیگر اقدامات روزانه سازمان بیان کرد و گفت: طی دو ماه بهمن و اسفند سال گذشته بیش از ۶ میلیون اصله نشاء در نهالستان شهرداری رفسنجان تولید شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.