منو

کشف ۳ میلیارد ریال لوازم جانبی تلفن همراه در “رفسنجان”

رئیس پلیس آگاهی رفسنجان از کشف ۳ میلیارد ریال لوازم جانبی تلفن همراه از یک دستگاه خودروی عبوری از این شهرستان خبر دارد.

۲۳ فروردین ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، سرگرد “محمد علی هلیرودی” در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و در پی دریافت خبری مبنی بر تردد خودروی حامل کالای قاچاق از سمت کرمان به مقصد تهران، تیمی از ماموران پلیس آگاهی با استقرار در این محور خودرو سواری را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو ۱۰۵۵ قطعه انواع تجهیزات جانبی موبایل، ۵۱ دستگاه انواع گوشی و ۴ دستگاه لپ‌تاپ قاچاق کشف شد که این اقلام از سوی کارشناسان مربوطه ۳ میلیارد ریال برآورد قیمت شدند.

رئیس پلیس آگاهی رفسنجانبیان کرد: در این رابطه راننده این خودرو حامل اقلام قاچاق با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + یازده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.