منو

اعلام زمان‌بندی برگزاری امتحانات خرداد ماه دانش‌آموزان در استان کرمان

در جلسه ستاد امتحانات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در خصوص زمان برگزاری امتحانات خرداد ماه در سال تحصیلی 1401-1400 تصمیم‌گیری و اعلام شد امتحانات دانش‌آموزان در همه دوره‌های تحصیلی در بازه زمانی یکم تا ۲۸ خرداد 1401 و به صورت حضوری برگزار می‌شود.

۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، رضا رضایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: امتحانات دانش آموزان در دوره ابتدایی در قالب آزمون های عملکردی از تاریخ 1401/03/01 لغایت 1401/03/08 و آزمون‌های پایه ششم به صورت هماهنگ منطقه‌ای برگزار می‌شود.

وی افزود: امتحانات دانش‌آموزان متوسطه دوره اول از تاریخ 1401/03/01 لغایت 1401/03/18 و امتحانات پایه نهم به شیوه هماهنگ استانی برگزار می‌شود.

رضایی با تاکید بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در حوزه‌های برگزاری امتحانات اظهار داشت: امتحانات دانش‌آموزان متوسطه دوره دوم در شاخه‌های نظری، فنی و حرفه‌ای و کاردانش در بازه زمانی امتحانات نهایی پایه دوازدهم از تاریخ 1401/03/01 لغایت 1401/03/28 برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان بیان کرد: امتحانات هماهنگ استانی سال سوم متوسطه نظام قدیم (سالی واحدی) شاخه فنی و حرفه‌ای نیز از تاریخ 1401/03/17 لغایت 1401/03/23 برگزار می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.