منو

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: به دنبال افزایش پرداختی ‌کارگران هستیم

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افزایش پایه حقوق کارگری نباید به تعدیل نیرو منجر شود و این تصمیمات نباید به ضرر جامعه کارگری شود.

۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، محمدرضا پورابراهیمی صبح امروز در آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره امتنان، نخبگان و برترین‌های جامعه کار و کارگری استان کرمان که در سالن شهید مرتضوی‌زاده استانداری کرمان برگزار شد اظهار داشت: افزایش ظرفیت تولید مطالبه ما در استان کرمان است.

وی با بیان اینکه 17 میلیارد تن ذخیره برآوردی مس کشور است گفت: استان کرمان از نعمت خدادادی معادن بزرگ و ارزشمند برخوردار است و توجه به به ظرفیت‌های استان از جمله مس و زغال‌سنگ که ظرفیت‌های بسیار با ارزشی در استان کرمان هستند باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های تولیدی استان کرمان بیان کرد: افزایش ظرفیت تولید در حوزه‌هایی که می‌تواند اشتغال‌زا باشد را باید مدنظر قرار داده و مدیرانی که کار نکردند باید مواخذه شوند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وقتی جلوی خیانت مدیران در یکی از شرکت‌های گرفته شد، شاهد افزایش سود در آن مجموعه هستیم.

وی در ارتباط با افزایش پایه حقوق کارگری و نگرانی‌هایی که برای تعدیل نیرو وجود دارد گفت: به دنبال افزایش پرداختی به کارگران هستیم اما نباید این تصمیمات به ضرر جامعه کارگری شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.