۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8731


نقدها او را تبدیل به ستاره شهر رفسنجان کرد

علی عبداللهی شانزدهمین ستاره رفسنجان میگوید: نقد دیگران برای من با ارزش بود زیرا از آن نقدها به عنوان یک ابزار برای پیشرفت استفاده می کردم که بتوانم به اهدافم نزدیک تر شوم.

 

به گزارش ایستار ؛ در آستانه عید سعید فطر علی عبداللهی که دارای چهره ای آرام و مهربان است میهمان جهاد دانشگاهی رفسنجان بود که از او به عنوان یک ستاره تقدیر شود.

این ستاره ۶۲ ساله در یک خانواده 8 نفره از قشر متوسط جامعه رفسنجان به دنیا آمده است پدرش کشاورز و مادرش خانه دار بود که او پیشه ی آبا اجدادی اش را ادامه داده است.

عبداللهی می گوید: از سنین نوجوانی به همراه پدرم در زمین های کشاورزی پسته کار می کردم و هدفم از این کار رسیدن به استقلال بود.

عبداللهی که یکی از خیران انجمن سلامت روان رفسنجان است بیان کرد: نقد دیگران برای من با ارزش بود زیرا از آن نقد به عنوان یک ابزار برای پیشرفت استفاده می کردم که سر انجام نقد ها و 18سال کار کردن برای دیگران مرا به نقطه استقلال کامل رساند.

وی با توجه به اینکه خداوند را شاکر است که او را در همه زمینه های زندگی همراهی کرده است ،گفت: از هیچ کدام از لحظات گذشته ام پشیمان نیستم زیرا که با توکل به خداوند و پشتکار به تمامی اهدافم رسیدم. اگر یک بار دیگر متولد شوم  باز هم همان مسیری را که تا به امروز طی کردم انتخاب میکنم .

اعضای خانواده این ستاره رفسنجانی که در این دیدار حضور داشتند عنوان می کردند که وی حامی تمام اطرافیانش است و لقب کدخدا منشی را همیشه همراه دارد و سعی می کند در مشاجره ها خانوادگی یا غیر خانوادگی صلح به وجود آورد.

دخترکی 6 ساله که نوه ستاره آن دیدار بود گفت: پدر بزرگم خدای رو زمین من است.

جهاد دانشگاهی رفسنجان در پایان دیدار با ستاره ها از علی عبداللهی به عنوان شانزدهمین ستاره ی رفسنجان تقدیر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − هفت =