۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=8832


استاندار کرمان: کشاورزی استان کرمان باید ساماندهی شود

استاندار کرمان گفت: کشاورزی استان کرمان باید ساماندهی شده و اصلاح فرآیند کشت و برداشت باید در اولویت مسئولان استان قرار گیرد.

به گزارش ایستار،محمدمهدی فداکار پیش از ظهر امروز در دیدار سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان و جمعی از فرماندهان سپاه استان با وی اظهار داشت: سپاه در حوزه‌های مختلف و در همه مشکلات در کنار مردم، حضور میدانی داشته است.

استاندار کرمان با بیان اینکه خدمات سپاه بر کسی پوشیده نیست و امروز این خدمات باعث عزت کشور شده است گفت: سپاه پاسداران از ستون‌های اصلی کشور است.

وی با اشاره به اینکه کار با روحیه جهادی و اعتقادی از ویژگی‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است بیان کرد: کشاورزی استان کرمان باید ساماندهی شود و کشاورزان بر اساس الگوی کشت فعالیت کنند.

فداکار ادامه داد: با این شرایط کم آبی که در استان کرمان وجود دارد، لزومی ندارد در جنوب استان هندوانه کشت شود در حالی‌ که کشور به شدت به غلات از جمله گندم و ذرت نیاز دارد.

وی با بیان اینکه اصلاح فرآیند کشت و برداشت باید در اولویت مسئولان کشاورزی استان قرار بگیرد و همه باید پای کار بیایند افزود: سپاه نهاد مقدسی است و ظرفیت اجتماعی بسیار خوبی دارد و از این ظرفیت باید در جهت توسعه متوازن استان استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + هفت =