منو

استاندار کرمان: کشاورزی استان کرمان باید ساماندهی شود

استاندار کرمان گفت: کشاورزی استان کرمان باید ساماندهی شده و اصلاح فرآیند کشت و برداشت باید در اولویت مسئولان استان قرار گیرد.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار،محمدمهدی فداکار پیش از ظهر امروز در دیدار سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان و جمعی از فرماندهان سپاه استان با وی اظهار داشت: سپاه در حوزه‌های مختلف و در همه مشکلات در کنار مردم، حضور میدانی داشته است.

استاندار کرمان با بیان اینکه خدمات سپاه بر کسی پوشیده نیست و امروز این خدمات باعث عزت کشور شده است گفت: سپاه پاسداران از ستون‌های اصلی کشور است.

وی با اشاره به اینکه کار با روحیه جهادی و اعتقادی از ویژگی‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است بیان کرد: کشاورزی استان کرمان باید ساماندهی شود و کشاورزان بر اساس الگوی کشت فعالیت کنند.

فداکار ادامه داد: با این شرایط کم آبی که در استان کرمان وجود دارد، لزومی ندارد در جنوب استان هندوانه کشت شود در حالی‌ که کشور به شدت به غلات از جمله گندم و ذرت نیاز دارد.

وی با بیان اینکه اصلاح فرآیند کشت و برداشت باید در اولویت مسئولان کشاورزی استان قرار بگیرد و همه باید پای کار بیایند افزود: سپاه نهاد مقدسی است و ظرفیت اجتماعی بسیار خوبی دارد و از این ظرفیت باید در جهت توسعه متوازن استان استفاده کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هفده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.