منو

تا اطلاع ثانوی؛ صادرات کالاهای اساسی از استان کرمان ممنوع است

کرمان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با بیان اینکه قفسه فروشگاه ها پُر از کالاهای اساسی است و در  تامین کالای اساسی مشکلی نیست، تاکید کرد: تا زمانی که استان نیاز داشته باشد اجازه نمی‌دهیم هیچ کالایی از استان خارج شود. 

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ،رحمان جلالی، صبح امروز ۲۵ اردیبهشت‌ماه در نشست کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار گفت: اگر وضعیت کالا به اندازه ذخیره و مطلوب است می توان با در نظر گرفتن اولویت، نیاز و سنجش وضعیت کنونی به استان های همجوار ارسال کرد. 

وی در بخشی از سخنانش بیان کرد: بازار نباید دچار دو نرخی و یا چند نرخی باشد.

وی حضور فرمانداران در کف بازار را موثر دانست و اظهار کرد: روزانه از فرمانداران گزارش گیری می شود و نتیجه خوداظهاری فرمانداران، گزارش گیری از دستگاه های امنیتی اطلاعاتی و تیم های بازرسی در پایان هر روز انجام می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان اظهار کرد: کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار تا پایان هفته همه روزه تشکیل می شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.