منو

ایجاد خواهرخواندگی بین کرمان و یکی از شهرهای مقاومت لبنان

استاندار کرمان در دیدار با وزیر فرهنگ کشور لبنان در کرمان با بیان این مطلب که مرقد شهید سلیمانی در کرمان است، پیشنهاد کرد: خواهر خواندگی بین شهر کرمان و یکی از شهرهای مقاومت کشور لبنان ایجاد شود.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، محمدمهدی فداکار عصر امروز ۲۵ اردیبهشت‌ماه در دیدار با وزیر فرهنگ کشور لبنان در کرمان گفت: ارادت مردم کرمان به سید مقاومت مثال زدنی است و بخش عمده این ارادت ناشی از محبت سردار سلیمانی به سید مقاومت است. 

وی ادامه داد: شناخت نسبی از لبنان دارم و دوستان زیادی در آن کشور دارم.

استاندار کرمان در ادامه با اشاره به سفرهای خود به لبنان اظهار کرد: امروز روز مهمی برای لبنان است و امیدواریم انتخابات در آن کشور به خوبی برگزار شود.

وی بیان کرد: مقاومت را باعث فخر اسلام دانست و در ادامه به نقش مقاومت در نابودی جریان تکفیری اشاره کرد و افزود: کرمان به طور ویژه به مقاومت و مخصوصا سید مقاومت افتخار می کند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 10 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.