۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=9050


باشگاه شهرداری رفسنجان برگزار می‌کند: سومین المپیاد ورزشی محلات رفسنجان

به منظور افزایش شور و نشاط اجتماعی، ارتقای سلامت جسمی و روانی، توسعه ورزش و ایجاد همگرایی در بین ساکنان محله‌ها و استعدادیابی نخبه‌های گمنام ورزشی، سومین المپیاد ورزشی محلات رفسنجان، کار خود را آغاز کرد.

به گزارش ایستار،دبیر سومین المپیاد ورزشی محلات رفسنجان درباره چگونگی برگزاری این رویداد بزرگ ورزشی گفت: مراسم افتتاحیه این المپیاد ٢٢ خردادماه همزمان با ولادت امام رضا(ع) برگزار و طبق برنامه، رقابت‌ها آغاز می‌شود و در تاریخ ٢۶ تیرماه مصادف با عید غدیر خم با برگزاری مراسم اختتامیه این دوره از المپیاد ورزشی به کار خود پایان می‌دهد.

علیرضا رفیعی به برگزاری این المپیاد در ٢٢ رشته اشاره و بیان کرد: مسابقات طبق قوانین رسمی فدراسیون و توسط هیأت های ورزشی برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: نام نویسی آغاز شده و تا ١٩ خرداد ماه ادامه دارد. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.rafsanjan.ir یا با حضور در دفتر باشگاه ورزشی شهرداری به نشانی بلوار طالقانی، نبش کوچه ٢۵ طبقه سوم ساختمان بانک ایران زمین، برای ثبت نام اقدام کنند.

دبیر سومین المپیاد ورزشی محلات رفسنجان درباره رشته‌های ورزشی گفت: شرکت کنندگان در رشته های: فوتبال ساحلی، والیبال ساحلی، ورزش باستانی، دارت، تنیس روی میز، پتانک، شطرنج، دوچرخه سواری، اتومبیلرانی، سوارکاری، اسکیت، بیلیارد، دو و میدانی، سنگ نوردی، بسکتبال، بوکس، ورزش نابینایان (شامل گلبال و شطرنج)، والیبال جانبازان، ورزش ناشنوایان (شامل شطرنج، دارت، تنیس روی میز)، مچ اندازی، کشتی و ژیمناستیک به رقابت می‌پردازند.

علیرضا رفیعی ضمن قدردانی از همکاری شورای اسلامی شهر، شهرداری، باشگاه فرهنگی-ورزشی صنعت مس، اداره ورزش و جوانان و سایر اداره‌های شهرستان برای برگزاری این رویداد مهم ورزشی، گفت: حکم و مدال قهرمانان در صحنه رقابت‌ها، طی مراسمی با حضور پیشکسوتان و خانواده شهدای ورزشکار هر رشته اهدا می شود.

وی در پایان به یکی از نقاط قوت این دوره از المپیاد اشاره کرد و گفت: در برخی از رشته‌های ورزشی، داوران و کارشناسان با رصد مسابقات، افراد مستعد و نخبه ورزشی را شناسایی و به باشگاه ورزشی شهرداری معرفی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − هفت =