منو

بهره برداری از پنج بوستان حاشیه ای در آینده ای نزدیک

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان از تکمیل و بهره برداری از پنج بوستان حاشیه ای در آینده ای نزدیک خبر داد.

۰۹ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، مهندس سید علی پورباقری با بیان اینکه تسریع در اجرای عملیات عمرانی بوستان های حاشیه ای در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است، به شرح جزییات این پروژه ها پرداخت.

وی اظهار کرد: عملیات اجرایی بوستان حاشیه‌ای بلوار زیتون با اعتبار ۸ میلیارد ریال و به مساحت ۶۵۰۰ مترمربع از مردادماه سال گذشته آغاز شد که این پروژه تاکنون بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی در ادامه به پیشرفت مطلوب سایر پروژه های عمرانی اشاره و بیان کرد: احداث بوستان حاشیه‌ای بلوار خلیج فارس ضلع شمال غربی شهرک شهید زینلی بیش از ۹۰ درصد پیشرفت دارد و بزودی به اتمام می‌رسد.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی ادامه داد: بوستان حاشیه‌ای بلوار بعثت ساحلی حدفاصل کلانتری تا میدان آیت الله هاشمیان(ره) نیز به مساحت ۱۱ هزار مترمربع در حال انجام است که تاکنون بیش از ۷۵ درصد پیشرفت داشته است.

مهندس پورباقری عنوان کرد: بوستان حاشیه‌ای حدفاصل جایگاه CNG تا میدان آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) نیز با مساحت ۱۱ هزار مترمربع با پیشرفت بیش از ۸۵ درصدی در حال احداث است.

وی به احداث فضای سبز حاشیه‌ای پیاده‌روی ضلع شرق ورودی از سمت کرمان (از سعادت آباد به سمت رفسنجان) اشاره کرد و گفت: این فضای سبز بیش‌از ۴۰۰۰ مترمربع مساحت دارد و تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 19 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.