۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=9215


کاهش ۶۰۰ درصدی تصادفات فوتی در “رفسنجان”

رئیس پلیس راهور شهرستان رفسنجان از کاهش 600 درصدی تصادفات فوتی در دو ماهه اول سال 1‌401نسبت به سال 1400خبر داد.

به گزارش ایستار ،رئیس پلیس راهور شهرستان رفسنجان، اظهار داشت: همکاری خوب مردم رفسنجان خصوصا قشر جوان با پلیس و توجه آنان به هشدارهای پلیس و عدم حرکات مخاطره آمیز در خیابانهای شهر، باعث کاهش تصادفات فوتی در شهرستان رفسنجان شده است.

وی افزود:از دیگر موارد کاهش تصادفات فوتی، می توان به برخورد پلیس با خودروهایی که سیستم ایمنی آنها به علت تغییر وضعیت کاهش پیدا کرده و باعث آسیب به سرنشینان‌در هنگام تصادف می شد، آموزش فرهنگ ترافیک در مدارس و‌فضای مجازی و رسانه به موتورسیکلت سواران اشاره کرد.

سرگرد “کهنوجی” افزود: همکاری خوب دستگاهای مربوطه در امر کاهش تصادفات و ترافیک شهر خصوصا اعضای شورای ترافیک (فرماندار, ؛ شهردار . فرمانده انتظامی، اورژانس و ……) جهت شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز و تلاش شبانه روزی همکاران پلیس راهور با برخورد با تخلفات حادثه ساز، زمینه ساز کاهش تصادفات شده‌است و انشالله که این روند ادامه داشته باشد .

این مقام انتظامی بیان داشت:خادمان شما در پلیس راهور تمام تلاششان را برای حفظ سلامتی همشهریان عزیز به کار خواهند بست و از شهروندان عزیز خصوصا جوانان خواست برای سلامتی خود و بقیه شهروندان با پلیس همکاری کنند و توصیه های پلیس را جدی بگیرند.

رئیس پلیس راهور در پایان از مسئولین شهرستان خصوصا هیئت اتومبیلرانی خواست یک مکان مناسب جهت مسابقات اتومبیل رانی برای جوانان علاقمند در نظر بگیرند تا جوانان عزیز شهر بدون‌اینکه سیستم ایمنی خودرو خود را پایین بیاورند، بتوانند جایی برای سرعت و انجام حرکات مارپیچ با استاندارد و بدون آسیب به آنها داشته باشند.

  1. ناشناس گفت:

    حداکثر کاهش نود نه و نود نه درصد می باشد
    صد درصد می شود صفر

    زیر صفر که معنی ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + شانزده =