منو

کمپ ترک اعتیاد بانوان در رفسنجان گشایش یافت

حضور محمدمهدی فداکار استاندار کرمان کمپ ترک اعتیاد بانوان شامگاه شنبه در رفسنجان گشایش یافت.

۲۲ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار به نقل از  ایرنا محمد مهدی فداکار شامگاه شنبه در این آئین اظهار کرد: آسیب های اجتماعی دارای یک علت نیست بلکه مسیله ای دارای چندین علت است.

وی افزود: برای درمان آسیب های اجتماعی باید همه ارگان ها پای کار بیایند از جمله روانشناسان در درمان یک فرد آسیب دیده می توانند بسیار کمک کننده باشند.

فداکار بیان کرد: ایجاد و راه اندازی کمپ ترک اعتیاد بانوان در رفسنجان کاری بسیار ارزنده است نجات جان یک انسانی که به گرفتاری دچار شده است به منزله نجات یک جامعه است.

وی ادامه داد: اگر شخصی به زندگی برگشت باید زمینه را فراهم کرد تا به معضلات قبل برنگردد.

استاندار کرمان گفت: در رفسنجان خیران زیادی وجود دارد که در تمامی عرصه هایی  که نیاز باشد حضور پر رنگی دارند در رابطه با راه اندازی کمپ ترک اعتیار بانوان هم  با استفاده از ظرفیت آن ها و به همت خیریه سلامت روان این مرکز ایجاد شد.

وی خاطرنشان کرد: باید در حوزه اشتغال و سایر مسائل که این افراد حمایت شوند کار شود و گام های خوبی برداشته شود.

رفسنجان بیشترین کمپ ترک اعتیاد در استان را دارد که شامل چهار کمپ ترک اعتیاد است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 18 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.