۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=9524


رقابت پنج هزار داوطلب رفسنجانی در کنکور سراسری

عبدالرضا کاظمی نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در رفسنجان تاکید کرد: کنکور سراسری ۱۴۰۱ در رفسنجان در پنج گروه با مشارکت ۵۵۶۵ داوطلب در دانشگاه ولی‌عصر رفسنجان برگزار می‌شود.

به گزارش ایستار عبدالرضا کاظمی نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در رفسنجان در جمع خبرنگاران عنوان کرد: کنکور سراسری ۱۴۰۱ در رفسنجان در چهار روز از ۸ تا ۱۱ تیرماه در پنج گروه هنر، علوم انسانی و علوم ریاضی، علوم تجربی و زبان های خارجی به ترتیب در صبح روز چهارشنبه، پنج شنبه، جمعه و شنبه با مشارکت ۵۵۶۵ داوطلب در دانشگاه ولی‌عصر رفسنجان برگزار می‌شود.

کاظمی افزود:صبح روزهای چهارشنبه ۹۳۶ داوطلب (۲۷۸ مرد و ۶۵۸ زن) در گروه آزمایشی هنر و در ۳ حوزه امتحانی، پنج شنبه ۱۰۷۷ داوطلب (۶۸۱ زن و ۳۹۶ مرد) در گروه علوم انسانی و همچنین ۷۵۰ داوطلب (۴۶۸ مرد و ۲۸۲ زن) در گروه علوم ریاضی در ۵ حوزه امتحانی، روز جمعه ۲۱۰۱ داوطلب (۱۴۱۰ زن و ۶۹۱ مرد) در گروه علوم تجربی در ۵ حوزه امتحانی و شنبه ۷۰۱ داوطلب (۱۸۸ مرد و ۵۱۳ زن) در گروه زبان های خارجی در ۲ حوزه امتحانی به رقابت خواهند پرداخت.

کاظمی تصریح کرد:جلسات متعددی جهت هماهنگی برای برگزاری آزمون در سلامت کامل، در داخل و خارج از دانشگاه با نمایندگان ادارت مختلف اعم از فرمانداری، شهرداری، اداره آب و برق، نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی تشکیل شده است و تمامی ادارات جهت برگزاری کنکور سراسری به میزبانی دانشگاه نهایت همکاری را داشته اند.

وی گفت:به داوطلبین توصیه می شود با توجه به اینکه امسال از ابزار جدید جهت شناسایی سیگنال در حوزه های امتحانی استفاده می شود تحت هیچ شرایطی لوازم الکترونیکی از قبیل موبایل، ساعت هوشمند، میکروفن و … به همراه نداشته باشند که حتی در صورت عدم استفاده و خاموش بودن تخلف محسوب شده و از ۱ تا ۱۰ سال محرومیت از کنکور و همچنین ۱ تا ۱۰ حبس توسط دستگاه قضایی در نظر گرفته خواهد شد.

کاظمی ادامه داد:همچنین توصیه می شود چنانچه توسط افراد سودجو به گروههای مجازی به بهانه های مختلف مبنی بر کمک در آزمون تحریک شده اند سریعا ارتباط خود را قطع کنند.

وی تاکید کرد:افراد سودجو تحت رصد اطلاعاتی نهادهای امنیتی بوده و هر گونه ارتباط با آنها نیز تخلف محسوب خواهد شد و جرایم فوق برای داوطلبین خاطی توسط دستگاه  قضایی در نظر گرفته خواهد شد.

در آخر خاطر نشان کرد:با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده برای حوزه های امتحانی با اطمینان خاطر طبق تاریخ و ساعت درج شده در کارت ورود به جلسه به دانشگاه مراجعه کنید و عوامل اجرایی آزمون بی صبرانه منتظر حضور شما عزیزان هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + دو =