منو

اجرای همزمان بیش از ۵۰ پروژه عمرانی توسط شهرداری رفسنجان

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان از اجرای همزمان بیش از ۵۰ پروژه عمرانی در شهر توسط این معاونت خبر داد.

۰۳ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، مهندس سید علی پورباقری اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۵۰ پروژه عمرانی در نقاط مختلف شهر رفسنجان توسط همکاران ما در معاونت شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری در حال اجراست.

وی بیان کرد: این پروژه‌ها شامل احداث بوستان، احداث پارکینگ حاشیه‌ای، احداث فرهنگسرا، عملیات زیرسازی و آسفالت، پیاده‌روسازی و جدول‌گذاری، ساماندهی میدان، اجرای فضای سبز حاشیه‌ای و … هستند.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان با اشاره به اینکه عملیات احداث پنج بوستان در محلات مختلف شهر آغاز شده است، افزود: بوستان شهید گمنام واقع در شهرک یادگار امام، بوستان کوی شهید جهاندیده، بوستان واقع در شهرک اعتماد و بوستان های بلوار شهید نوری و اسماعیل آباد از جمله آن هاست.

مهندس پورباقری در ادامه هم چنین از تکمیل عملیات اجرای ساختمان‌های سازمان سیما، منظر و فضای سبز و حمل و نقل شهرداری یاد کرد و ادامه داد: ساختمان های پلاتو و شهرداری منطقه یک در حال احداث بوده و زورخانه شهید ابراهیم هادی نیز در مرحله مقدماتی قرار دارد.

وی از احداث فرهنگسرای ایثار و شهادت در محله عباس‌آباد و بهسازی سالن اجتماعات گلزار شهدا و تکمیل مقبره های خصوصی آرامستان خبر داد و افزود: کار احداث فرهنگسرا به مساحت ۲۰۰ مترمربع از اردیبهشت‌ماه جاری آغاز شده است.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان، تکمیل عملیات احداث میدان شهید آزادنیا در محله کریم آباد و احداث پارکینگ حاشیه‌ای در بلوار شهید مدرس را از دیگر پروژه‌های مهم در حال اجرای این معاونت برشمرد و گفت: احداث برج عملیاتی در محوطه ایستگاه آتش‌نشانی شماره یک واقع در ایستگاه مرکزی به تمام رسیده که هدف از ساخت آن، آمادگی و تمرین آتش‌نشانهاست.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 16 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.