منو

اضافه‌شدن دو حلقه چاه به منابع تامین آب رفسنجان

مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان با اعلام این خبر گفت: چاه شماره ۲۷ و۲۸رفسنجان با دبی مجموع ۶۰ لیتر بر ثانیه وارد مدار بهره برداری شد.

۰۴ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ،حسین چرخ انداز در جمع خبرنگاران اذعان کرد: به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات رسانی به شهروندان رفسنجان، دوحلقه چاه با تلاش پرسنل و مدیریت شرکت آبفا وارد مدار بهره برداری شد.

وی بیان کرد : عمق حفاری هر چاه 280 متر پس از اجرای 2000 متر خط انتقال آب با لوله ۲۰۰ و ۲۵۰پلی اتیلن و اجرای 2700 متر خط برق ، با دبی ۶۰ لیتر بر ثانیه وارد مدار بهره برداری شد.

مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان اضافه کرد: به منظور جبران کم آبی در فصل تابستان از ابتدای خرداد با تلاش شبانه روزی همکاران تا کنون ۲ حلقه چاه با مجموع دبی ۶۰ لیتر بر ثانیه به منابع تامین آب رفسنجان افزوده شده و یک حلقه چاه دیگر نیز به زودی وارد مدار بهره برداری خواهد شد.

چرخ انداز در پایان گفت: از شهروندان استدعا دارم از نصب پمپ به صورت مستقیم بر روی شبکه جدا خودداری کنند و در صورت مشاهده هر گونه انشعاب غیر مجاز ،مراتب را جهت برخورد قانونی و جمع آوری به سامانه 122 گزارش دهند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.