منو

نقش چشمگیر کارکنان مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در دوران دفاع مقدس

مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان خاطر نشان کرد: حضور کارکنان مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در دوران هشت سال دفاع مقدس بسیار چشمگیر بوده است  و  بیست و چهار نفر از کارکنان که چهار نفر آنها سردار بودند در  این دوران به درجه شهادت نائل امدند.

۰۸ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، روح الله ابوالهادی مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان درنشست مسئولان نهاد رهبری برخی از دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در شهر سرچشمه عنوان کرد:در زمستان ۱۳۵۷ با نزدیک شدن به پیروزی  انقلاب مردمی ایران آمریکایی هایی که برای راه اندازی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان  در سر چشمه مقیم شده بودند شبانه مجتمع مس سرچشمه  را ترک کردند و بر روی دیوار ها نوشته بودند«‌مابرمیگردیم» یعنی اینکه شما توان راه اندازی مجتمع را نخواهید داشت و ما باز خواهیم گشت .

وی ادامه داد: خداوند را شاکریم در فضای نظام جمهوری اسلامی با کمک مهندسان و کارکنان ایرانی و انقلابی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان حفظ و راه اندازی شد و اولین محصول کار خانه  ذوب مجتمع در روز آزاد سازی خرمشهر به فرآوری رسید .

روح الله ابوالهادی اظهار کرد: مجتمع  مس سرچشمه رفسنجان در دوران دفاع مقدس نقش حمایتی بسیار خوبی از لشکر ثارالله استان کرمان و دیگر لشکر ها داشته است .

وی افزود:حضور کارکنان مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در دوران هشت سال دفاع مقدس بسیار چشمگیر بوده است  و  بیست و چهار نفر از کارکنان که چهار نفر آنها سردار بودند در  این دوران به درجه شهادت نائل امدند.

مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان  با اشاره به اینکه پس از  اتمام راه اندازی کامل مجتمع  فاز های توسعه تعریف شد  ،اذعان کرد: در چند سال اخیر  تحریم ها تشدید شد و فلز مس و شرکت ملی صنایع مس ایران هم تحریم شد اما توسعه و پیشرفت همچنان ادامه داشت .

روح الله ابوالهادی با توجه به اینکه بیشترین مس ،شرکت ملی صنایع مس ایران در مجتمع مس سرچشمه رفسنجان استخراج میشود ،گفت: در دوسال گذشته که ویروس کرونا در جامعه حاکم بود با وجود محدودیت ها با امار خوبی رکورد تولید کاتد در شرکت ملی صنایع مس ایران شکسته و ثبت شد.

وی افزود :  در دوران کرونا مجتمع مس سرچشمه رفسنجان با شعار «ما در بحران هم همراه شما خواهیم بود »با همکاری دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان  فعالیت خوبی را برای مردم انجام داد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.