منو

اضافه شدن یک حلقه چاه دیگر جهت بر طرف شدن افت فشار آب در شهر رفسنجان

مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان با اعلام این خبر گفت : به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات آبرسانی به مردم شریف شهر رفسنجان با تلاش پرسنل شرکت آب و فاضلاب رفسنجان تعداد یک حلقه چاه با آبدهی ۳۰ لیتر در ثانیه به ظرفیت تامین آب شهر افزوده شد.

۱۰ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، حسین چرخ انداز مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان در جمع خبرنگاران عنوان کرد :عمق حفاری چاه ۲۸۰ متر پس از اجرای ۵۵۰ خط انتقال آب با لوله ۲۵۰ پلی اتیلن واجرای ۵۰۰ متر خط انتقال برق با دبی ۳۰ لیتر بر ثانیه وارد مدار بهره برداری شد.

وی بیان کرد: به منظور جبران کم آبی در فصل تابستان از ابتدای خرداد تا کنون ۳ حلقه چاه با دبی ۹۰ لیتر بر ثانیه به منابع تامین رفسنجان افزوده شد.

چرخ انداز در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: همچنین برای جبران کمبود آب شهر صفائیه وهشت قریه دو حلقه چاه در حال حفاری می باشد ان شاءالله بزودی وارد مدار بهره برداري خواهد شد.

وی ادامه داد: مناقصه حفر چهار حلقه چاه دیگر برای شهر جوادیه الهیه وچند روستا در حال برگزاری است ، بزودی پیمانکار مشخص وحفاری چاهها شروع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان در گفت: از شهروندان محترم خواهشمندیم در مصرف آب صرف جویی نمایند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + شانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.